Kontakt

Mieszkanie – Lublin, Czuby, ul. Agatowa

Czuby, ul. Agatowa zobacz na mapie

412 000 PLN

Cena:
412 000,00 zł
Powierzchnia:
62,00 m2
Cena za m2:
6 645,16 zł
Rok budowy:
2006
Liczba pięter:
4
Liczba miejsc parkingowych podziemnych:
1
Rynek:
Wtórny
Rodzaj budynku:
Niski blok
Liczba pokoi:
3
Liczba miejsc parkingowych podziemnych:
1
Typ kuchni:
Aneks
Liczba balkonów:
1
Piwnica:
tak
Id oferty:
99608/3877/OMS
Opis
Mam do zaoferowania duże mieszkanie na Osiedlu Poręba na ulicy Agatowej.
Nieruchomość znajduję się na wysokim parterze(pod mieszkaniem są garaże)w niskim czteropiętrowym bloku.Jest to bardzo bezpieczne miejsce,gdyż blok jest ogrodzony,posiada monitoring,i jest zamknięty parking dla mieszkańców otwierany pilotem.

Mieszkanie jak wspomniałem mieści się parterze i składa się:
- z salonu z kuchnią ok 25m
- sypialni 15 m gdzie jest wyjście na duży balkon,który jest skierowany na zachód.
- drugiej sypialni 13m
- łazienki 5m
- i korytarza 4m
Do mieszkania przynależy piwnica ok2m
Mieszkanie wymaga odświeżenia ale drzemie w nim ogromny potencjał.

W pobliżu nieruchomości znajdują się liczne sklepy,lokale usługowe,place zabaw,w bliskim sąsiedztwie jest prywatna przychodnia,do pętli autobusowej jest 100m z której można dojechać w każdą cześć miasta,nie brakuję również terenów zielonych bo osiedle sąsiaduje ze Starym Lasem i Rezerwatem Przyrody.

zapraszam do oglądania.

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Mapa

Zapytaj o tę ofertę

Lub zadzwoń