Kontakt

Mieszkanie – Lublin, Czuby, ul. Jaspisowa

Czuby, ul. Jaspisowa zobacz na mapie

499 000 PLN

Cena:
499 000,00 zł
Powierzchnia:
67,70 m2
Cena za m2:
7 370,75 zł
Rok budowy:
2009
Liczba pięter:
4
Piętro:
1
Garaż/Miejsca parkingowe:
tak
Rynek:
Wtórny
Rodzaj budynku:
Niski blok
Liczba pokoi:
3
Typ kuchni:
Otwarta
Liczba balkonów:
1
Piwnica:
tak
Komórka:
tak
Id oferty:
100198/3877/OMS
Opis
Chciałem Państwu zaoferować bardzo ładne,duże prawie 68 metrowe jasne mieszkanie,usytuowane na pierwszym piętrze w niskim bloku na ulicy Jaspisowej.Jest to ciche,przyjazne i bezpieczne osiedla(jest ogrodzone),przy którym znajduję się nowo otwarta szkoła podstawowa wraz z przedszkolem.
W pobliżu jest Stacja Roweru Miejskiego gdzie można wypożyczyć rower i dojechać nim ścieżką rowerową nad sam zalew,lub wybrać się do pobliskiego Starego Lasu.Dla rodzin z małymi dziećmi też atrakcji tu nie zabraknie,gdyż w pobliżu znajdują się liczne place zabaw.

Mieszkanie o którym mowa znajduję się w zadbanym czteropiętrowym bloku i mieści się na pierwszym piętrze.Jest bardzo starannie wykończone z dbałością o każdy szczegół i wykonane z materiałów z górnej półki.
Nieruchomość składa się z 3 pokoi gdzie salon jest połączony ścianką i wyspą z bardzo ładną i funkcjonalną kuchnią,która jest wyposażona meble w zabudowie oraz AGD: lodówkę,zmywarkę,piekarnik z funkcją mikrofali,okap i płytę indukcyjną.
Mieszkanie posiada balkon na który można wyjść z dwóch pokoi,z salonu i sypialni.
Ponadto piwnica 7,8m jest dużym plusem.

Istnieję możliwość dokupienia 2 garaży tuż pod blokiem za 45000 za sztukę

polecam

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Mapa

Zapytaj o tę ofertę

Lub zadzwoń