Kontakt

Mieszkanie – Lublin, Czuby, ul. Radości

Czuby, ul. Radości zobacz na mapie

325 000 PLN

Cena:
325 000,00 zł
Powierzchnia:
49,00 m2
Cena za m2:
6 632,65 zł
Rok budowy:
1981
Liczba pięter:
10
Piętro:
4
Rynek:
Wtórny
Rodzaj budynku:
Wysoki blok
Liczba pokoi:
2
Typ kuchni:
Widna
Winda:
tak
Piwnica:
tak
Id oferty:
99198/3877/OMS
Opis
Chciałem Państwu zaprezentować przytulne mieszkanie w zielonej i spokojnej okolicy.Nieruchomość o którym mowa znajduje się w wieżowcu na 4tym piętrze,okna skierowane są na zachód,co sprawia że mieszkanie jest ciepłe i jasne.

Mieszkanie 49m składa się z dwóch pokoi 22m i 12m ,kuchni i osobo łazienki i ubikacji.Z salonu jest wejście na balkon z którego mamy widok na zielona okolice,bez ulic i hałasu.Mieszkanie niedawno przeszło remont,wymieniona została instalacja wodna i elektryczna,jak również zostały położone nowe panele i płytki.Budynek jest ocieplony a dodatkowym plusem jest fakt że obecnie prowadzona jest wymiana wind na nowe.

zapraszam do kontaktu,dla naprawdę zainteresowanych możliwa negocjacji ceny!!!

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Mapa

Zapytaj o tę ofertę

Lub zadzwoń