Kontakt

Mieszkanie – Lublin, Czuby, ul. Stokrotki

Czuby, ul. Stokrotki zobacz na mapie

390 000 PLN

Cena:
390 000,00 zł
Powierzchnia:
62,80 m2
Cena za m2:
6 210,19 zł
Rok budowy:
1989
Liczba pięter:
11
Piętro:
5
Rynek:
Wtórny
Rodzaj budynku:
Wysoki blok
Liczba pokoi:
3
Typ kuchni:
Oddzielna
Liczba balkonów:
1
Winda:
tak
Piwnica:
tak
Id oferty:
99560/3877/OMS
Opis
Do sprzedania duże,przytulne i bardzo funkcjonalne mieszkanie.
Nieruchomość o którym mowa znajduję się na Czubach-osiedle Ruta,ul Stokrotki. Usytuowane jest ono na 5tym piętrze wieżowca z którego okna wychodzą na wschód,zachód i południe.Balkon który przynależy do mieszkania ma ok 6m i jest super miejscem do relaksu i odpoczynku,z którego mamy widok na osiedlowa zieleń i panoramę miasta.

Mieszkanie ma 62,80m i składa się:
-salon 18m
-pokój 12m
-pokój 10m
-kuchnia oddzielna 8m
-łazienka 3
-toaleta 1,5m
-garderoba 3m
-korytarz 8m

-do mieszkanie przynależy piwnica ok3,50m

Mieszkanie jest przemyślanie wykończone i ma sporą garderobę co jest niewątpliwie dużym plusem. Istnieje również możliwość zagospodarowania holu który prowadzi bezpośrednio do mieszkania i może posłużyć jako zamknięta cześć nieruchomości.

Na osiedlu jest dużo zieleni i miejsca do spacerowania jak również do uprawiania różnego rodzaju aktywności sportowej,boiska,ścieżki rowerowe,place zabaw.W pobliżu liczne sklepy jak Lidl i Biedronka i różnego rodzaju punkty usługowe.Do przystanku mpk jest ok 200m z którego można dojechać w każdą część miasta.

W galeri zdjęc są dwa zdjęcia plnau mieszakania,gdzie drugi z nich jest jedynie możliwościa jaką można uzyskać po adaptacji holu.
Polecam

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Mapa

Zapytaj o tę ofertę

Lub zadzwoń