Kontakt

Mieszkanie, 2 pokoje, blisko uczelni, LSM

LSM, ul. Wileńska

259 000 PLN

Cena:
259 000,00 zł
Powierzchnia:
28,10 m2
Cena za m2:
9 217,08 zł
Rok budowy:
1969
Liczba pięter:
10
Rynek:
Wtórny
Rodzaj budynku:
Wysoki blok
Liczba pokoi:
2
Typ kuchni:
Aneks
Liczba balkonów:
1
Winda:
tak
Piwnica:
tak
Id oferty:
96387/3877/OMS
Opis
Przytulne, ciepłe mieszkanie po remoncie bardzo blisko uczelni.

Nieruchomość znajduje się na na parterze, w wysokim bloku przy ulicy Wileńskiej. Blok w stanie dobrym.

Mieszkanie po generalnym remoncie. Składa się z 2 pokoi, oddzielnej kuchni, łazienki z WC, oraz balkonu.

Czynsz wynosi 257 zł w nim zawarte są opłaty za: zaliczka za wodę/ścieki, fundusz remontowy, utrzymanie części wspólnych, ogrzewanie, wywóz śmieci.

W pobliżu znajdują się uczelnie, sklep, centrum handlowe, apteki, lokale usługowe, bazar, szkoła, przedszkole, żłobek, centrum handlowe, plac zabaw, siłownia,kościół.

Rewelacyjna okolica, cicha i spokojna oraz bardzo zielona, a za razem blisko do centrum miast. Dzięki temu tworzy idealne miejsce do komfortowego życia.

_________________________________________________________________________________

- Mieszkania składa się z: 2 pokoi, balkonu, kuchni , łazienki z WC,

- piwnica około 3 mkw,

- świetna lokalizacja, blisko centrum, uczelni, sklepów, lokali usługowych,

-okolica bezpieczna, cicha i bardzo zielona.

ZAPRASZAM NA DARMOWĄ PREZENTACJE!!Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Zapytaj o tę ofertę

Lub zadzwoń