Kontakt
Rezerwacja

2 pokoje, Rogatka warszawska, duży balkon OKAZJA!

Rogatka Warszawska, ul. Żołnierska

339 000 PLN

Cena:
339 000,00 zł
Powierzchnia:
55,00 m2
Cena za m2:
6 163,64 zł
Rok budowy:
1996
Liczba pięter:
4
Piętro:
4
Rynek:
Wtórny
Rodzaj budynku:
Niski blok
Liczba pokoi:
2
Typ kuchni:
Widna
Liczba balkonów:
1
Piwnica:
tak
Id oferty:
98748/3877/OMS
Opis
Oferujemy ciepłe, słoneczne, rozkładowe mieszkanie w cichej i spokojnej okolicy. Niski 4 piętrowy blok wybudowany w nowej technologii. Nieruchomość składa się z przestronnego salonu, sypialni, kuchni, łazienki oraz WC. Mieszkanie znajduje się na czwartym piętrze. Mieszkanie posiada wyposażoną kuchnię. Dodatkowym atutem jest możliwość wynajęcia garażu. Przed blokiem jest duży parking, wiec nie ma problemu z parkowaniem. Czynsz za 2 osoby wynosi ponad 450 zł, ale zawarte są w nim prawie wszystkie media. Dodatkowo płatny jest tylko prąd i multimedia. Osiedle jest ciche i spokojne. Ze względu na bliskość centrum oraz uczelni jest to atrakcyjne miejsce na inwestycje. Bardzo dobrze skomunikowana część miasta(MPK i busy w stronę Warszawy) z możliwością szybkiego wyjazdu na obwodnicę. Do mieszkania przynależy spora piwnica. Istnieje możliwość wydzielenia dodatkowego pokoju z salonu.
Zadzwoń i umów się na bezpłatną prezentację!

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Zapytaj o tę ofertę

Lub zadzwoń