Kontakt
Sprzedane

Po remoncie, 5600/m2, 4 pok, balkon,

Wrotków, ul. Jana Samsonowicza

379 000 PLN

Cena:
379 000,00 zł
Powierzchnia:
62,40 m2
Cena za m2:
6 073,72 zł
Rok budowy:
1980
Liczba pięter:
10
Piętro:
3
Rynek:
Wtórny
Rodzaj budynku:
Wieżowiec
Liczba pokoi:
4
Typ kuchni:
Widna
Winda:
tak
Piwnica:
tak
Id oferty:
98495/3877/OMS
Opis

Przedstawiamy komfortowo wyremontowane mieszkanie na Lubelskim Wrotkowie przy ul. Samsonowicza 29.

Mieszkanie położone jest na trzecim piętrze w bloku z windą. Co gwarantuje piękny widok na dolinę rzeki Bystrzycy oraz las Stary Gaj.
Tego widoku już nikt Wam nie odbierze.

Nieruchomość jest przeznaczona dla rodziny w modelu 2+2 gdzie każdy ma swoją przestrzeń (3 sypialnie) a do wspólnego spędzania czasu przeznaczony jest otwarty i bardzo przestronny salon z aneksem kuchennym oddzielony od części sypialnej. Najmniejszy pokój ma około 10m2.

Jeśli lubicie aktywnie spędzać czas to ta okolica jest do tego idealna.
W zasięgu spaceru lub krótkiej wycieczki rowerowej (7-10 minut) dotrzecie zarówno do Zalewu Zemborzyckiego jak też do Lasu Dąbrowa lub Lasu Stary Gaj.

Poza aktywnym wypoczynkiem to miejsce jest również doskonałe z punktu widzenia rodziców. Z balkonu możesz obserwować swoje pociechy zarówno w drodze do Przedszkola nr 66 ( 100m ), Szkoły Podstawowej nr 30 (120m) czy też na plac zabaw (350m).

Remont ul. Jana Pawła II oraz Diamentowej bardzo korzystnie wpływa na czas dojazdu w wybrane punkty miasta. Niezależnie czy musisz dostać się do centrum czy na obwodnicę zajmie Ci to nie więcej niż 10-15 minut. A pod blokiem bez problemu zaparkujesz auto dzięki wyznaczonym miejscom parkingowym za szlabanem tylko dla mieszkańców bloku.

W mieszkaniu prowadzono generalny remont obejmujący:

- wymianę instalacji elektrycznej,
- wymianę instalacji hydraulicznej,
- położenie nowych podłóg,
- wymianę drzwi wewnętrznych i zewnętrznych,
- gładzie gipsowe
- nowe ściany działowe,
- generalny remont łazienki.

Mieszkanie dostępne jest od zaraz.

Zapraszamy na całkowicie darmową prezentację!

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).