Kontakt

Pięknie urządzone, 3 pokojowe mieszkanie 68m2

Miłkowice

290 000 PLN

Cena:
290 000,00 zł
Powierzchnia:
68,00 m2
Cena za m2:
4 264,71 zł
Rok budowy:
1970
Liczba pięter:
2
Piętro:
1
Rynek:
Wtórny
Rodzaj budynku:
Niski blok
Liczba pokoi:
3
Typ kuchni:
Widna
Piwnica:
tak
Komórka:
tak
Id oferty:
101240/3877/OMS
Opis
Serdecznie zachęcam do zapoznania się z ofertą sprzedaży pięknego 3 pokojowego mieszkania zlokalizowanego na pierwszym piętrze niskiego bloku w Miłkowicach.
Mieszkanie jest po generalnym remoncie, podczas którego wymianie uległy wszystkie instalacje, położono ogrzewanie podłogowe w kuchni i łazience, zainstalowano kominek z płaszczem wodnym, wymieniono okna oraz drzwi wejściowe a także zrealizowane wszelkie prace wykończeniowe.

Mieszkanie to 68m2 na które składają się:
- kuchnia
- łazienka
- przedpokój
- trzy niezależne i ustawne pokoje
oraz dwie piwnice i komórka lokatorska.

Cena nieruchomości obejmuje całe umeblowanie, które idealnie podkreśla styl wnętrz.

*oferta na wyłączność*
Zapraszam do kontaktu oraz umówienia się na prezentację

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Zapytaj o tę ofertę

Lub zadzwoń