Kontakt

Mieszkanie – Ostrołęka

Ostrołęka

1 700 PLN

Cena:
1 700,00 zł
Powierzchnia:
60,00 m2
Cena za m2:
28,33 zł
Rok budowy:
2015
Liczba pięter:
3
Piętro:
2
Garaż/Miejsca parkingowe:
tak
Rynek:
Pierwotny
Rodzaj budynku:
Budynek apartamentowy
Liczba pokoi:
3
Typ kuchni:
Otwarta
Liczba balkonów:
1
Winda:
tak
Id oferty:
10301/3877/OMW
Opis
Oferuję do wynajmu mieszkanie typu apartament na 2 piętrze z rynku pierwotnego na zamkniętym osiedlu Villa Piano w Ostrołęce .
W budynku jest winda . Na 60 metrach mieszkania znajdują się 2 sypialnie ,salon z otwartą kuchnią oraz łazienka z osobną toaletą
i przestronnym tarasem .
Mieszkanie w pełni wyposażone w nowe meble i sprzęty , właściciel zapewnia internet i telewizję .
W cenie jest również miejsce parkingowe w podziemnym garażu .
Spokojna okolica i zamknięte osiedle daje duży komfort mieszkania i wypoczynku , a doskonała lokalizacja zapewnia dostępność niezbędnych instytucji i punktów handlowo - usługowych . Cena wynajmu z miejscem garażowym
1700 złotych + opłaty (czynsz,prąd ,RTV z internetem) ,kaucja 3000 złotych .

Zapraszam na prezentacje

Kontakt:
Jolanta Łachacz
PÓŁNOC Nieruchomości Ostrołęka
tel: 506-026-633
e-mail: jlachacz@polnoc.pl

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Zapytaj o tę ofertę

Lub zadzwoń