Kontakt

Mieszkanie – Ostrołęka, ul. Kpt. Józefa Kozłowskiego „Lasa”

Ostrołęka, ul. Kpt. Józefa Kozłowskiego "Lasa" zobacz na mapie

185 000 PLN

Cena:
185 000,00 zł
Powierzchnia:
47,65 m2
Cena za m2:
3 882,48 zł
Rok budowy:
1982
Liczba pięter:
4
Piętro:
4
Rynek:
Wtórny
Rodzaj budynku:
Blok
Liczba pokoi:
2
Typ kuchni:
Widna
Piwnica:
tak
Id oferty:
99995/3877/OMS
Opis
Polecam zakup mieszkania o powierzchni 47,65m2, usytuowane na IV piętrze w bloku czteropiętrowym na os. Centrum. Idealne dla osób chcących kupić tanio mieszkanie i zrobić remont po swojemu.

-dwa pokoje
-widna kuchnia
- łazienka z WC
- przedpokój
-balkon z widokiem na panoramę miasta


Niska cena, funkcjonalny rozkład, dużo miejsc parkingowych przed blokiem, niski czynsz, świetna lokalizacja-parę kroków do: galerii, szkół, przedszkoli, placu zabaw, przychodni- to tylko niektóre atuty mieszkania dla których warto przemyśleć jego zakup.

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Mapa

Zapytaj o tę ofertę

Lub zadzwoń