Kontakt

Tanie M3 kamienica, 1p, centrum

Pabianice, gen. Romualda Traugutta zobacz na mapie

105 000 PLN

Cena:
105 000,00 zł
Powierzchnia:
48,73 m2
Cena za m2:
2 154,73 zł
Rok budowy:
1932
Liczba pięter:
1
Piętro:
1
Rynek:
Wtórny
Rodzaj budynku:
Kamienica
Liczba pokoi:
2
Typ kuchni:
Ciemna
Komórka:
tak
Id oferty:
101022/3877/OMS
Opis
Inwestycja: mieszkanie
Rodzaj transakcji: sprzedaż
Lokalizacja: Pabianice / Centrum
Powierzchnia mieszkalna: 45,9m.kw + 2,83 m.kw komórka
Piętro: I
Stan techniczny: do remontu
Garaż: brak, miejsce parkingowe w podwórku
Stan prawny: odrębna własność z księgą wieczystą

Oferta na wyłączność , dostępna tylko w biurze Północ Nieruchomości Pabianice.

Północ Nieruchomości Pabianice ma do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej mieszkalnej 45,9 m.kw usytuowane na pierwszym piętrze w kamienicy w centrum miasta Pabianic. Do mieszkania przynależy komórka o pow 2,83 m.kw. Mieszkanie składa się z dużego salonu ok. 27,21 m.kw, pokoju ok. 9,2 m.kw, kuchni o powierzchni ok. 6,4 m.kw, wc o powierzchni ok. 1,4 m.kw, przedpokoju o powierzchni ok. 1,69 m.kw. W łazience tylko wc i umywalka. Ogrzewanie piecem kaflowym. Możliwość podłączenia się do sieci gazowej, która znajduje się w mieszkaniu. Możliwość korzystania ze wspólnego strychu, dla samochodu przynależy miejsce postojowe w podwórku.
Bardzo atrakcyjna lokalizacja w samym centrum miasta. W pobliżu znajduje się, szkoła podstawowa, przedszkole, żłobek, liceum, dyskonty spożywcze, galeria handlowa, apteka, przychodnia, bazar, urzędy, przychodnie, przystanki PKS, tramwajowy i autobusowy.

Czynsz do wspólnoty: 210 zł
Dodatkowe opłaty: prąd, woda, gaz, śmieci, ogrzewanie.


Cena 105 000 zł
Rata kredytu od 389 zł

Bezpłatna, profesjonalna obsługa w zakresie kredytowania. Najlepsze oferty kredytów hipotecznych. Decyzja kredytowa w 3 dni.
Stan prawny uregulowany, dokumenty dotyczące w/w oferty do wglądu.

Kontakt:
Aleksandra Zalewska
PÓŁNOC Nieruchomości Pabianice
tel: 728-544-655
e-mail: azalewska@polnoc.pl
Nr licencji osoby odpowiedzialnej zawodowo: 22004
www.polnoc.pl

Zapraszam do oglądania nieruchomości


Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Mapa