Kontakt

Nowe mieszkanie dwupoziomowe - Unikalna Oferta!

Rumia, ul. Jagodowa zobacz na mapie

439 672 PLN

Cena:
439 672,00 zł
Powierzchnia:
85,60 m2
Cena za m2:
5 136,36 zł
Rok budowy:
2020
Liczba pięter:
2
Garaż/Miejsca parkingowe:
tak
Rynek:
Pierwotny
Rodzaj budynku:
Segment
Liczba pokoi:
4
Typ kuchni:
Aneks
Liczba tarasów:
1
Ogród:
tak
Id oferty:
99506/3877/OMS
Opis
„Jagodowa Polana” to kameralny budynek z czterema dwupoziomowymi mieszkaniami w stanie deweloperskim. Wykonawcą budynku jest lokalna firma budowlana z wieloletnim doświadczeniem. Zarówno na etapie projektowym jak i wykonawczym zadbano o każdy szczegół. Wybrano wysokiej jakości materiały budowlane.

Mieszkanie posiada swój własny ogród o powierzchni 49 m kw. Dodatkowo w każdym ogrodzie został zamontowany zawór ogrodowy.

Na parterze zainstalowano ogrzewanie podłogowe. Natomiast na piętrze tradycyjne tradycyjne grzejniki.

Z każdego mieszkania, przez strop betonowy, wchodzi się na strych, który można wykorzystać jako dodatkowe miejsce do przechowywania lub dodatkowy pokój.

Każde mieszkanie posiada samodzielne wejście z możliwością indywidualnej aranżacji przestrzeni przed lokalem.

Wystawa okien - południowo-zachodnie.

ZALETY:
SOLIDNA KONSTRUKCJA
Ściany nośne zostały wykonane z pustaków 24 cm. Ściany działowe murowane. Dach wykonano z blachy w kolorze antracytu z orynnowaniem z rur stalowych ocynkowanych, powlekanych w kolorze dachu.

KOMFORT CIEPLNY
Poza izolacją termiczną oraz przeciwwilgociową podłóg na gruncie, posadzka na strychu została wykonana w wylewki betonowej z izolacją styropianem 12-15 cm. Ściany zewnętrzne ocieplone styropianem 15-20 cm.

PRZEMYŚLANE INSTALACJE ELEKTRYCZNE
Każdy lokal jest przygotowany do podłączenia mediów takich jak telewizja kablowa oraz Internet. W mieszkaniach rozprowadzono sieć pod instalację alarmową.

BEZPIECZNE DRZWI I OKNA
Okna PCV dwubarwne (od strony elewacji w kolorze antracytu, od strony wewnętrznej w kolorze białym), z cichymi i ciepłymi pakietami 3 szybowymi. Drzwi wejściowe do budynku antywłamaniowe.

Zapraszam do kontaktu i na prezentację tej wyjątkowej nieruchomości.
Pomagamy i doradzamy na każdym etapie procesu decyzyjnego przy zakupie nieruchomości.
Przy transakcjach wspieranych kredytem pomagamy również uzyskać najkorzystniejsze warunki i pomoc przy kompletowaniu dokumentacji.
Oferujemy kompleksową pomoc przy planowaniu i realizacji wykończenia nieruchomości. Gwarantujemy stałą cenę, bezpieczeństwo (stabilna firma z wieloletnim doświadczeniem i gwarancją na usługi) i terminową realizację zlecenia, oszczędność czasu i pieniędzy – produkty z usługą wykończenia pod klucz 8% VAT zamiast 23%. W przypadku decyzji zamówienia usługi wykończenia pod klucz przed podpisaniem umowy na zakup nieruchomości – koszty wykończenia można wliczyć do kredytu hipotecznego.

Zapraszam do kontaktu,
Przemysław Tadej,
Doradca ds. Obrotu Nieruchomościami
Tel: 668 388 885

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Mapa

Zobacz również w okolicy