Kontakt

Hit cenowy - Rumia Centrum

Rumia, ul. Ks. Lucjana Gierosa

249 000 PLN

Cena:
249 000,00 zł
Powierzchnia:
36,44 m2
Cena za m2:
6 833,15 zł
Rok budowy:
1960
Liczba pięter:
3
Piętro:
1
Rynek:
Wtórny
Rodzaj budynku:
Niski blok
Liczba pokoi:
2
Typ kuchni:
Oddzielna
Piwnica:
tak
Id oferty:
99828/3877/OMS
Opis
Wyłącznie u Nas !

Komfortowe mieszkanie na pierwszym piętrze w trzypiętrowym bloku w Rumi, ul. Księdza Gierosa.

Nieruchomość o powierzchni użytkowej 36.44 m2 składa się z:

- jasnego, przestronnego salonu z wyjściem na balkon,
- ustawnej sypialni,
- oddzielnej kuchni,
- łazienki wyposażonej w wc oraz prysznic,
- przedpokoju.

Stan: Mieszkanie gotowe do wprowadzenia nie wymagające nakładów finansowych.
Ogrzewanie: Miejskie, OPEC
Nowe okna PCV.
Czynsz wynosi około 300 zł.


Lokalizacja: O lokalizacji tego mieszkania nie trzeba zbyt wiele pisać. Rumia jest miastem z rozbudowaną infrastrukturą handlowo usługową. W pobliżu znajdziemy wszystko co potrzeba rodzinie. W bliskiej odległości znajduje się komisariat policji, co zapewnia bezpieczeństwo. Dzielnica jest bardzo dobrze skomunikowana dzięki rozbudowanej sieci połączeń komunikacji miejskiej oraz dróg łączących lokalizacje zarówno z centrum miasta jak i obwodnicą.

Odległość do szkoły: 1000 m.
Odległość do apteki: 280 m.
Odległość do kościoła: 1000 m.
Odległość do parku: 650 m.
Odległość do najbliższego sklepu: 80m.
Odległość do SKM: 1800 m.

Serdecznie polecam oraz zapraszam na prezentację.


Jesteśmy z Państwem na każdym etapie procesu zakupu nieruchomości począwszy od wyboru oferty i jej prezentacji po finalizację transakcji i przekazanie nieruchomości nowym właścicielom. Pomagamy we wszelkich formalnościach związanych z uzyskaniem kredytu na zakup nieruchomości. Nasz doradca kredytowy bezpłatnie pomoże sprawdzić zdolność kredytową, przedstawi najkorzystniejszą propozycję spośród oferty 21 banków i sprawnie przeprowadzi Państwa przez proces realizacji.

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Zapytaj o tę ofertę

Lub zadzwoń