Kontakt

TANIE MIESZKANIE !!!!

Rybnik zobacz na mapie

147 000 PLN

Cena:
147 000,00 zł
Powierzchnia:
44,61 m2
Cena za m2:
3 295,23 zł
Rok budowy:
1975
Liczba pięter:
4
Piętro:
1
Rynek:
Wtórny
Rodzaj budynku:
Niski blok
Liczba pokoi:
2
Typ kuchni:
Oddzielna
Id oferty:
100600/3877/OMS
Opis
Coś dla chcących zainwestować, jak i dla klienta indywidualnego, który chce zakupić nieruchomość i urządzić ją według swojej aranżacji.

Nieruchomość znajduje się na 1 szym piętrze niskiego bloku w Chwałowicach, składa się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki, oraz przedpokoju, w swoim metrażu ma 44,61mkw.
Ogromną zaletą tego mieszkania, jest bliskość jej położenia od miasta Rybnik, Wodzisław Śląski, czy Jastrzębie-Zdrój, jak i oczywiście CENA.

Zapraszam na prezentację
Barbara Olejnik- 509 481 021.

Oferujemy profesjonalne wsparcie w sprawach doradztwa kredytowego- bez kosztów.
NOTA PRAWNA:
Opis oferty zawarty na stronie internetowej, sporządzony jest na podstawie oględzin nieruchomości, oraz informacji uzyskanych od właściciela.
Może podlegać aktualizacji i nie stanowi ofert określonej w art 66 i następnych KC.

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Mapa

Zapytaj o tę ofertę

Lub zadzwoń