Kontakt

Sprzedaż Apartament Czarna Góra Resort Spa

Sienna

320 000 PLN

Cena:
320 000,00 zł
Powierzchnia:
27,37 m2
Cena za m2:
11 691,63 zł
Rok budowy:
2008
Liczba pięter:
4
Piętro:
1
Garaż/Miejsca parkingowe:
tak
Rynek:
Wtórny
Rodzaj budynku:
Budynek apartamentowy
Liczba pokoi:
1
Liczba miejsc parkingowych naziemnych:
1
Typ kuchni:
Aneks
Liczba balkonów:
1
Winda:
tak
Id oferty:
96488/3877/OMS
Opis
Spraw sobie magiczne miejsce w górach !!!
pod samym stokiem narciarskim u stóp Czarnej Góry i Masywu Śnieżnika… najwyższych szczytów tego pasma gór.

Na sprzedaż gotowy model zarobkowy na bardzo dogodnych warunkach lub po prostu własne miejsce do wypoczynku do którego możemy sobie przyjechać w każdej chwili i w którym mamy wszelkie do tego rodzaju spędzania czasu rzeczy takie jak: Sauna, narciarnia, restauracja, baseny i wiele innych udogodnień dla dorosłych oraz dzieci.

Apartament o powierzchni użytkowej 27,73m2 składa się z przedpokoju, pokoju z aneksem kuchennym oraz łazienki i balkonu, który stanowi dodatkową powierzchnię ok. 5,5m2 z którego dostrzec można szczyt Czarnej Góry.
Do tego mamy miejsce parkingowe oraz będąc właścicielem apartamentu ogromne rabaty na wszystkie usługi !!!

Chociażby 20% na stoki narciarskie, wypożyczalnie sprzętu, sauna Hotel i inne.

Apartament mieści się w jednym z kilku nowo wybudowanych obiektów stanowiących w całości komfortowe osiedle położone przy samych stokach narciarskich, przecinających się szlakami turystycznymi i pięknymi górskimi widokami. Wokół osiedla mnóstwo atrakcji turystycznych, restauracji, wypożyczalni sprzętu itp.

Uwaga !!!

Przy zakupie apartamentu można go od razu podnająć (wydzierżawić ) podpisując umowę z zarządem na dany okres i czerpać zyski ze stałej opłaty. Ponadto i tak w wytyczonych dniach można z niego dalej korzystać i mieć stały miesięczny dochód z wynajmowania… a przy tym w ogóle nie musimy się tym interesować i poświęcać naszego czasu.

Wkrótce więcej zdjęć !!!

Jeśli jesteś zainteresowany/a ofertą to zapraszamy na prezentacje na żywo !!!
W tym celu prosimy o kontakt z nami:
Północ Nieruchomości Oddział Kłodzko
Opiekun nieruchomości:
Filip Hoszowski
Tel. 725022207

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Zapytaj o tę ofertę

Lub zadzwoń