Kontakt

dwupokojowe na zatorzu

Słupsk, ul. Józefa Piłsudskiego zobacz na mapie

217 000 PLN

Cena:
217 000,00 zł
Powierzchnia:
43,25 m2
Cena za m2:
5 017,34 zł
Rok budowy:
1972
Liczba pięter:
4
Piętro:
4
Rynek:
Wtórny
Rodzaj budynku:
Niski blok
Liczba pokoi:
2
Typ kuchni:
Z wyposażeniem
Id oferty:
105848/3877/OMS
Opis
Mieszkanie położone na czwartym piętrze czteropiętrowego bloku przy ulicy Piłsudskiego. Lokal po generalnym remoncie.Wymienione wszystkie instalacje. Na ścianach gładź, w pomieszczeniach na podłodze panele i terakota, nowe drewniane i plastikowe okna. Zabudowa przedpokoju i szafa w zabudowie w pokoju z balkonem. Jednym z wielu atutów nieruchomości jest poczucie większego metrażu niż jest w rzeczywistości. Nieruchomości może spełniać role inwestycyjna gdyż tego typu mieszkania są idealne do wynajmu. Mieszkanie położone w okolicy o pełnej infrastrukturze z dobrą komunikacją z resztą miasta. Do każdego mieszkania przynależy miejsce parkingowe na kartę

CENA DO NEGOCJACJI

Oferta warta polecenia, klucze w biurze.

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Mapa

Zapytaj o tę ofertę

Lub zadzwoń