Kontakt

Przestronne 4 pokoje na parterze, CO gaz

Świdnica

389 000 PLN

Cena:
389 000,00 zł
Powierzchnia:
98,80 m2
Cena za m2:
3 937,25 zł
Rynek:
Wtórny
Rodzaj budynku:
Kamienica
Liczba pokoi:
4
Typ kuchni:
Aneks
Piwnica:
tak
Id oferty:
95931/3877/OMS
Opis
Opis:
Do sprzedania duże, przestronne, rozkładowe mieszkanie 4 pokojowe o powierzchni 98,80 m2, znajdujące się na parterze jednej z kamienic w pobliżu parku. Na nieruchomość składają się:
przedpokój
salon z aneksem kuchennym
pokój
pokój
pokój
pomieszczenie gospodarcze
łazienka z wc
osobne wc

Wykończenie:
W mieszkaniu został przeprowadzony remont- zostały wymienione instalacje, okna, drzwi wewnętrzne, na podłogach położone panele oraz w łazience płytki.

W cenie mieszkania pozostają meble na wymiar wraz ze sprzętem AGD.
Ogrzewanie gazowe przy użyciu pieca gazowego dwufuncyjnego. Miesięczny czynsz administracyjny to 304 zł, dodatkowo płatny gaz, prąd, woda.
Mieszkanie dostępne od zaraz. Nie wymaga żadnego nakładu finansowego.

Zapraszam na prezentację.

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Zapytaj o tę ofertę

Lub zadzwoń