Kontakt

OKAZJA!Duże 4 pokoje z balkonem, parter,do remontu

Świdnica zobacz na mapie

299 000 PLN

Cena:
299 000,00 zł
Powierzchnia:
142,00 m2
Cena za m2:
2 105,63 zł
Rynek:
Wtórny
Rodzaj budynku:
Kamienica
Liczba pokoi:
4
Id oferty:
100532/3877/OMS
Opis
(REZERWACJA)
Na sprzedaż mieszkanie usytuowane na wysokim parterze w kamienicy, w Świdnicy. Nieruchomość o powierzchni 142 m2, składa się z czterech pokoi, kuchni, WC, łazienki, schowka i przedpokoju. W mieszkaniu została wymieniona większość okien ( dwa do wymiany), ogrzewanie centralne. Mieszkanie wymaga kapitalnego remontu, posiada przestronny balkon. Do mieszkania przynależy piwnica. Zadbana klatka schodowa, spokojne sąsiedztwo. Miesięczny czynsz do zarządcy wynosi ok 350 zł
W pobliżu przedszkole, parki, place zabaw, sklepy, przystanki autobusowe.

Zapraszam na prezentację.

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Mapa

Zapytaj o tę ofertę

Lub zadzwoń