Kontakt

Umeblowane 2 pokoje z balkonem, CO gaz,centrum

Świdnica zobacz na mapie

1 600 PLN

Cena:
1 600,00 zł
Powierzchnia:
50,00 m2
Cena za m2:
32,00 zł
Liczba pięter:
3
Piętro:
2
Rynek:
Wtórny
Rodzaj budynku:
Niski blok
Liczba pokoi:
2
Typ kuchni:
Aneks
Liczba balkonów:
1
Id oferty:
10525/3877/OMW
Opis
Opis:
Do wynajęcia od 1 grudnia 2020 r. komfortowe mieszkanie o powierzchni 50 m2, składające się z salonu z aneksem kuchennym oraz dużej sypialni z wyjściem na balkon znajdujące się na 2 piętrze bloku w pobliżu centrum. Mieszkanie jest umeblowane i wyposażone w sprzęt AGD.

Opłaty:
Miesięczny czynsz najmu to 1600 zł plus opłaty za gaz i prąd. Wymagana kaucja zwrotna w wysokości 3200 zł ( możliwość płatności w 4 ratach). Mieszkanie ogrzewane piecem gazowym dwufunkcyjnym.

Lokalizacja:
W pobliżu sklepy, Rynek, restauracje, pod budynkiem miejsca parkingowe.

Akceptacja zwierząt oraz możliwy wynajem dla obcokrajowców.

Zapraszam na prezentację.

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Mapa

Zapytaj o tę ofertę

Lub zadzwoń