Kontakt

Rozkładowe,3 pokoje,parter,CO miejskie,Os. Młodych

Świdnica zobacz na mapie

335 000 PLN

Cena:
335 000,00 zł
Powierzchnia:
59,90 m2
Cena za m2:
5 592,65 zł
Garaż/Miejsca parkingowe:
tak
Rynek:
Wtórny
Rodzaj budynku:
Kamienica
Liczba pokoi:
3
Piwnica:
tak
Id oferty:
102118/3877/OMS
Opis
Opis:
Do sprzedania mieszkanie o powierzchni 59,90 m2, znajdujące się na wysokim parterze jednego z budynków na Osiedlu Młodych. Na nieruchomość składają się:
pokój
pokój
pokój
łazienka z wc
kuchnia oddzielna widna
Do mieszkania przynależy również piwnica. Wielkość pomieszczeń na załączonym rzucie jest orientacyjna.

Wykończenie:
Mieszkanie jest obecnie remontowane od podstaw, termin zakończenia remontu to koniec lutego 2021 r. Wymienione zostaną wszystkie okna, instalacje, drzwi, wewnętrzne, zewnętrzne. W cenie jest kuchnia w zabudowie oraz wyposażona łazienka .

Opłaty:
Miesięczny czynsz administracyjny to koszt około 550 zł- ogrzewanie miejskie, dodatkowo płatny prąd, gaz, woda.

Lokalizacja:
Najlepsza z możliwych- ogrodzony teren z miejscami parkingowymi i dużą ilością zieleni. W pobliżu przedszkola, szkoła, sklepy, przychodnia, przystanki.

Zapraszam na prezentację już dziś.

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Mapa

Zapytaj o tę ofertę

Lub zadzwoń