Kontakt

Duże, przestronne 2 pokoje, CO gaz, blisko Centrum

Świdnica zobacz na mapie

260 000 PLN

Cena:
260 000,00 zł
Powierzchnia:
59,20 m2
Cena za m2:
4 391,89 zł
Liczba pięter:
4
Piętro:
4
Rynek:
Wtórny
Rodzaj budynku:
Kamienica
Liczba pokoi:
2
Typ kuchni:
Oddzielna
Id oferty:
103150/3877/OMS
Opis
Do sprzedania od zaraz duże, przestronne 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 59,20 m2 znajdujące się w spokojnym miejscu w pobliżu Rynku. Budynek jest tak zaplanowany, że na każdym piętrze jest tylko jedno mieszkanie, więc cisza i spokój gwarantowane. Na nieruchomość składają się:
duży przestronny przedpokój
pokój
pokój
duża łazienka z wc
duża kuchnia oddzielna widna
Do mieszkania przynależy także piwnica oraz w częściach wspólnych niewielki ogródek z tyłu budynku.

W cenie mieszkania pozostają:
kuchnia- meble w zabudowie kuchennej, lodówka, mikrofalówka, piekarnik, zmywarka
przedpokój- szafa wnękowa
pokój-szafa
pokój- duży narożnik i meble oraz stolik kawowy
W mieszkaniu ok. 5 lat temu zostały wymienione wszystkie instalacje, jest nowy piec gazowy dwufunkcyjny, nowe grzejniki. Około 3 lata temu był remontowany dach budynku a w planach jest odnowienie elewacji. Budynek zamieszkują tylko 3 rodziny, bo resztę stanowią pomieszczenia biurowe.

Mieszkanie ogrzewane jest przy użyciu pieca gazowego dwufunkcyjnego. Miesięczny czynsz administracyjny wynosi 230 zł ( w tym 5 m3 wody, fundusz remontowy oraz utrzymanie części wspólnych), dodatkowo płatny gaz, prąd oraz śmieci.

Cena do negocjacji

Zdjęcia dostępne wkrótce. Zapraszam na prezentację.

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Mapa

Zapytaj o tę ofertę

Lub zadzwoń