Kontakt

Duże 3 pokoje, centrum, możliwość tarasu!

Świdnica zobacz na mapie

218 000 PLN

Cena:
218 000,00 zł
Powierzchnia:
88,80 m2
Cena za m2:
2 454,95 zł
Piętro:
3
Rynek:
Wtórny
Rodzaj budynku:
Kamienica
Liczba pokoi:
3
Typ kuchni:
Widna
Piwnica:
tak
Komórka:
tak
Id oferty:
81353/3877/OMS
Opis
Opis:
Do sprzedania duże 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 88,80 m2, zlokalizowane na 3 piętrze jednej z kamienic w pobliżu galerii świdnickiej. Na nieruchomość składają się:
3 pokoje,
przedpokój
kuchnia
łazienka z wc
komórka ( z możliwością zrobienia garderoby lub spiżarni)
W budynku jest również wspólny strych do użytku dla mieszkańców oraz miejsca postojowe w podwórku ( można zamontować wiatę). Do mieszkania przynależy także piwnica 16 m2.

Wykończenie:
Na podłogach wszędzie, oprócz kuchni panele, w kuchni linoleum. Instalacje wymienione.

Opłaty:
Piec gazowy dwufunkcyjny odpowiedzialny za ogrzewanie oraz podgrzanie wody. Czynsz administracyjny 400 zł/ 4 osoby zawiera w sobie opłaty na fundusz remontowy, śmieci, wodę i ścieki. Dodatkowo płatny prąd oraz gaz.

Lokalizacja:
Bardzo blisko centrum, galerii, sklepów, placów zabaw, parku
Piękne widoki na Katedrę oraz wieżę ratuszową, dodatkowo na dachu można zrobić duży taras.

Zapraszam na bezpłatną prezentację!

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Mapa

Zapytaj o tę ofertę

Lub zadzwoń