Kontakt

Komfortowa kawalerka po remoncie, 2 piętro

Świdnica zobacz na mapie

180 000 PLN

Cena:
180 000,00 zł
Powierzchnia:
25,00 m2
Cena za m2:
7 200,00 zł
Liczba pięter:
2
Piętro:
2
Rynek:
Wtórny
Rodzaj budynku:
Kamienica
Liczba pokoi:
1
Typ kuchni:
Aneks
Komórka:
tak
Id oferty:
99752/3877/OMS
Opis
Opis:
Wstrzymane
Do sprzedania kawalerka po gruntownym remoncie, znajdująca się na 2 piętrze jednej z kamienic w pobliżu Zarzecza. W mieszkaniu zostały zamontowane nowe okna, drzwi wewnętrzne, zewnętrzne. Wymienione instalacje, wykonana podłoga z żywicy oraz napinane sufity.
W kuchni- lodówka, okap, płyta elektryczna ceramiczna, piekarnik, w łazience prysznic. Na wyposażeniu będzie jeszcze telewizor, 2 hokery i stolik kawowy. Całość wykończona materiałami wysokiej jakości. Do mieszkania przynależy także strych.

Opłaty:
Miesięczny czynsz administracyjny to tylko 50 zł, dodatkowo płatne prąd oraz woda. W mieszkaniu funkcję grzania i chłodzenia pełni klimatyzator, ciepła woda podgrzewana przy użyciu bojlera.


Zadbana klatka schodowa, sprzątana regularnie przez firmę sprzątającą. Miejsca parkingowe przy budynku na ogrodzonym terenie.

Zapraszam na prezentację.

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Mapa

Zapytaj o tę ofertę

Lub zadzwoń