Kontakt

Duże, słoneczne 3 pokoje w centrum!

Świdnica, ul. Kazimierza Pułaskiego

179 000 PLN

Cena:
179 000,00 zł
Powierzchnia:
71,10 m2
Cena za m2:
2 517,58 zł
Liczba pięter:
4
Piętro:
4
Rynek:
Wtórny
Rodzaj budynku:
Kamienica
Liczba pokoi:
3
Typ kuchni:
Widna
Piwnica:
tak
Id oferty:
87007/3877/OMS
Opis
Opis:
SPRZEDAŻ WSTRZYMANA DO MAJA 2021 R.
Do sprzedania duże, słoneczne mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 71,10 m2, znajdujące się na 4 piętrze jednego z budynków przy ul. Pułaskiego. Na nieruchomość składają się:
kuchnia oddzielna widna
przedpokój
łazienka z wc
pokój
pokój
pokój
Do mieszkania przynależą również 2 piwnice.

Wykończenie:
W dwóch pokojach została wymieniona instalacja na miedzianą, okna są wymienione ( oprócz jednego pokoju), na podłogach linoleum, na ścianach gładzie. W cenie mieszkania pozostaje wszystko, oprócz umeblowania i wyposażenia salonu.

Opłaty:
Miesięczny czynsz administracyjny wynosi około 260 zł ( zawiera w sobie opłaty na fundusz remontowy, wodę,śmieci, koszty zarządu). Obecnie fundusz jest podwyższony gdyż będzie remontowany dach, ocieplany budynek i odnawiana elewacja jak również będą remontowane kominy. Mieszkanie ogrzewane jest przy użyciu pieca kaflowego.

Lokalizacja:
Mieszkanie znajduje się przy ul. Pułaskiego, ale wszystkie okna wychodzą od strony podwórka więc jest bardzo cicho mimo, że to Centrum. Wszystko co potrzebne w zasięgu ręki: sklepy, przystanki, place zabaw itp.
Przy budynku bardzo duży plac z miejscami parkingowymi dla mieszkańców.

Serdecznie zapraszam na bezpłatną prezentację!

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Zapytaj o tę ofertę

Lub zadzwoń