Kontakt

Mieszkanie inne niż wszystkie,3pok, wysokie,okazja

Białołęka, Józefa Mehoffera zobacz na mapie

450 938 PLN

Cena:
450 938,00 zł
Powierzchnia:
50,16 m2
Cena za m2:
8 989,99 zł
Rok budowy:
2020
Liczba pięter:
4
Piętro:
4
Garaż/Miejsca parkingowe:
tak
Liczba miejsc parkingowych podziemnych:
1
Rynek:
Pierwotny
Rodzaj budynku:
Niski blok
Liczba pokoi:
3
Liczba miejsc parkingowych podziemnych:
1
Typ kuchni:
Aneks
Winda:
tak
Id oferty:
100887/3877/OMS
Opis
3 pok, 50,16m2, Białołęka, Mehoffera

Oficjalne biuro sprzedaży

Mieszkanie gotowe do odbioru!!
Bez prowizji
Bez podatku PCC

Zapraszamy do obejrzenia wyjątkowego mieszkania na ostatnim 4 piętrze z windą.
Widok na konary drzew, zielony duży taras,
Mieszkanie bardzo jasne - duże otwierane okna w suficie.
Mieszkanie robi ogromne pozytywne wrażenie.

Salon z aneksem kuchennym - 20,81 m2
Sypialnia - 9,52 m2
Sypialnia - 8,42 m2
Łazienka - 6,40 m2
Przedpokój - 5,01 m2
Zielony taras- 10,16 m2

Możliwość zakupu miejsca postojowego w garażu podziemnym, ale nie jest to obowiązkowe.

Kameralne osiedle u zbiegu ulic Mehoffera i Talarowej. Stanowi idealne połączenie nowoczesnej architektury, dogodnej lokalizacji z przyjaznym, zielonym otoczeniem oraz atrakcyjną ceną. Miejsce to odsunięte jest od miejskiego zgiełku stolicy i jednocześnie znajduje się w optymalnej odległości od najważniejszych elementów infrastruktury miejskiej: przedszkoli, szkół, sklepów, kawiarni, obiektów sportowych i kulturalnych, a także centrów handlowych.

Sprawną komunikacją z centrum Warszawy zapewnia Most Północny oraz dobrze rozwinięty transport publiczny: autobusy i tramwaje.
Sąsiedztwo parków, terenów zieleni i placów zabaw sprawia, że jest to dobre miejsce zarówno dla osób czynnie uprawiających sporty na wolnym powietrzu jak i dla rodzin z dziećmi, seniorów preferujących spokojne i długie spacery. Bliskość Wisły wraz z plażą miejską, lasy i wydmy, stanowią alternatywę dla miejskiego zgiełku. Szlak ścieżki przyrodniczej „Z biegiem Wisły” jest przyjemnym rozwiązaniem dla entuzjastów długich spacerów lub wycieczek rowerowych. W bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się „Ogrody Mehoffera”, czyli zadrzewiony, urokliwy teren, który pozwoli wyciszyć się i odprężyć, w otoczeniu zieleni, po aktywnie spędzonym dniu. W granicach dzielnicy znajduje się kilka parków: Henrykowski, Picassa, Park Strumykowa.

Osoby ceniące aktywne spędzanie czasu z dziećmi docenią również bliskość kilku placów zabaw, siłowni plenerowych, skate parku, Boiska Orlik oraz Białołęckiego Ośrodku Sportu, który zapewnia dostęp do hali sportowej, pływalni i lodowiska. Białołęcki Ośrodek Kultury umożliwia naukę języków obcych, zajęcia plastyczne czy teatralne, kursy komputerowe oraz lekcje gry na instrumentach.


zachęcam do kontaktu i oglądania

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Mapa