Kontakt

2pok*35,5m2*Bielany - Słodowiec*ul.Perzyńskiego

Bielany, Włodzimierza Perzyńskiego zobacz na mapie

359 000 PLN

Cena:
359 000,00 zł
Powierzchnia:
35,50 m2
Cena za m2:
10 112,68 zł
Rok budowy:
1975
Liczba pięter:
10
Piętro:
10
Rynek:
Wtórny
Rodzaj budynku:
Wysoki blok
Liczba pokoi:
2
Typ kuchni:
Aneks
Winda:
tak
Piwnica:
tak
Id oferty:
102308/3877/OMS
Opis
Bardzo dobry punkt komunikacyjny, ul. Perzyńskiego. Około 400m od budynku przystanek autobusowy z 9 liniami (w tym 2 nocne). Około 450m do przystanku tramwajowego z 4 liniami. Do najbliższej stacji metra (Metro Słodowiec) około 12min spacerem.

Budynek 10 piętrowy z lat 70-tych. Wymienione piony wod. - kan., piony grzewcze, klatki zadbane. W poprzednim roku zostały wymienione windy. Okolica jest bardzo cicha i zielona.
W pobliżu budynku dużo punktów usługowych, sklepy, szkoły, przedszkola, kościół, apteki, sklepy. Dużo ścieżek rowerowych i terenów zielonych, obok Skwer Jarnuszkiewicza (kończą remontować część rekreacyjną) oraz Park im. Zbigniewa Herberta.

Mieszkanie ma powierzchnię 35,5m2. Składa się z salonu, sypialni, oddzielnej kuchni (można ją otworzyć na salon), łazienki i holu. Mieszkanie do odświeżenia lub do remontu. Z okna piękny widok na ,,Manhattan Warszawy". W salonie na podłodze panele, w pokoju płytki PCV. Mieszkanie ma bardzo duży potencjał aranżacyjny, świetną lokalizację (niedaleko zaczyna się już Żoliborz), w pełni rozwiniętą infrastrukturę.
Dużą zaletą mieszkania jest to, że mieści się na ostatnim 10 piętrze. Dzięki temu nie słychać sąsiadów z góry. Między sufitem a dachem budynku jest duża przestrzeń, nie odczuwa się gorąca w upalne dni, nie ma zagrożenia przeciekami podczas ulewy.

stan prawny: spółdzielcze własnościowe z księgą wieczystą

czynsz: 520zł z funduszem remontowym

Zachęcam do kontaktu i oglądania

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Mapa