Kontakt

3pok, 57,2m2, Bielany, cicho, pod metrem Słodowiec

Bielany, Zabłocińska zobacz na mapie

619 950 PLN

Cena:
619 950,00 zł
Powierzchnia:
57,20 m2
Cena za m2:
10 838,29 zł
Rok budowy:
1969
Liczba pięter:
10
Piętro:
8
Garaż/Miejsca parkingowe:
tak
Rynek:
Wtórny
Rodzaj budynku:
Wysoki blok
Liczba pokoi:
3
Liczba miejsc parkingowych naziemnych:
1
Typ kuchni:
Oddzielna
Winda:
tak
Piwnica:
tak
Id oferty:
100381/3877/OMS
Opis
Mieszkanie 3 pokojowe, funkcjonalny rozkład. Wejście do każdego pomieszczenia z przedpokoju.

- salon o powierzchni 17m2 z wyjściem na balkon,
- sypialnia o powierzchni 12m2,
- druga sypialnia o powierzchni 7m2,
- kuchnia o powierzchni 7m2,
- łazienka o powierzchni ponad 3m2
- przedpokój.

W mieszkaniu na podłogach w pokojach parkiet dębowy w bardzo dobrym stanie. W salonie na ścianach położone zostały gładzie. Kuchnia widna i oddzielna, z możliwością otworzenia na salon. W przedpokoju miejsca na dwie duże szafy wnękowe. Nowe drzwi antywłamaniowe wysokiej jakości. Bardzo ładny widok z okien, nikt nie zagląda, wokół niskie budownictwo. Okna w salonie i większej sypialni wychodzą na stronę wschodnią, a okna w kuchni i mniejszej sypialni wychodzą na południe.

Doskonały punkt komunikacyjny, ul. Zabłocińska, koło Marymonckiej. Bardzo dobry dojazd do każdej dzielnicy w Warszawie. 350m do przystanku autobusowego i tramwajowego. 290m do wejścia do Metra Słodowiec. Dojazd komunikacją do ścisłego Centrum zajmuje 15min. Samochodem jeszcze szybciej, w odległości 750m od osiedla znajduje się zjazd na S8. W pobliżu osiedla mnóstwo punktów usługowych i sklepów osiedlowych, apteki, banki, kosciół itp. Dużo terenów zielonych, ścieżki rowerowe, w odległości 350m od osiedla przepiękny Park Stawy Kellera.

Budynek znajduje się na osiedlu ogrodzonym. Została zrobiona elewacja i ocieplenie. Klatki schodowe po generalnym remoncie, zsyp zlikwidowany, wymienione piony, wymienione windy, budynek w bardzo dobrym stanie technicznym i wizualnym.

Teren osiedla ogrodzony, wjazd przez bramę na pilota tylko dla mieszkańców, MIEJSCA PARKINGOWE tylko dla mieszkańców.

stan prawny: odrębna własność z księgą wieczystą

Zachęcam do kontaktu i oglądania

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Mapa