Kontakt

6 pok. (140m2) apartament otoczony OGRODEM

Mokotów zobacz na mapie

1 549 000 PLN

Cena:
1 549 000,00 zł
Powierzchnia:
140,30 m2
Cena za m2:
11 040,63 zł
Rok budowy:
2019
Liczba pięter:
2
Garaż/Miejsca parkingowe:
tak
Liczba miejsc parkingowych podziemnych:
1
Rynek:
Pierwotny
Rodzaj budynku:
Apartamentowo-handlowy
Liczba pokoi:
6
Liczba miejsc parkingowych podziemnych:
1
Typ kuchni:
Aneks
Liczba tarasów:
2
Ogród:
tak
Winda:
tak
Komórka:
tak
Id oferty:
98041/3877/OMS
Opis
Wyjątkowy apartament dla dużej rodziny ceniącej sobie pełen komfort albo pary, dla której dwie oddzielne garderoby, osobne biuro oraz pokój gościnny są niezbędnym luksusem. Dla miłośników zieleni i spokoju.

Nowoczesne osiedle o niskiej zabudowie dwukondygnacyjnej otoczone jest zielenią składającą się ze starych drzew oraz nowoczesnych instalacji roślinnych. Bezpieczeństwo zapewnia całodobowa ochrona, monitoring oraz ogrodzenie terenu. Komfort oraz wygodę prywatny, wielki dziedziniec do wyłącznego dostępu mieszkańców. Nowoczesny plac zabaw. W niedalekiej odległości duży, prywatny park z jeziorem, również do wyłącznej dyspozycji mieszkańców. Osiedle zbudowane z materiałów o bardzo wysokiej jakości, z zachowaniem ekologicznych standardów.

Apartament otoczony jest prywatnym ogrodem o powierzchni 90 m2 należącym do nieruchomości. Komfort zapewnia 6 obszernych sypialni, 3 wygodne łazienki wraz z toaletą dla gości, ogromny salon o powierzchni 40 m2 z otwartą kuchnią.

Do dowolnego wykończenia przez właścicieli. Stan deweloperski.

Wygodny parking podziemny tuż pod budynkiem, z wjazdem niewidocznym z apartamentu.

Zakup BEZ:
- prowizji
- podatku PCC

Zapraszam na prezentację!

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Mapa

Zapytaj o tę ofertę

Lub zadzwoń