Kontakt

Kawalerka z 20m2 ogródkiem, zielona część Mokotowa

Mokotów, Białego Dębu zobacz na mapie

403 306 PLN

Cena:
403 306,38 zł
Powierzchnia:
28,06 m2
Cena za m2:
14 373,00 zł
Rok budowy:
2021
Liczba pięter:
2
Garaż/Miejsca parkingowe:
tak
Liczba miejsc parkingowych podziemnych:
1
Rynek:
Pierwotny
Rodzaj budynku:
Budynek apartamentowy
Liczba pokoi:
1
Liczba miejsc parkingowych podziemnych:
1
Typ kuchni:
Aneks
Liczba tarasów:
1
Ogród:
tak
Winda:
tak
Id oferty:
102296/3877/OMS
Opis
Nowa kawalerka z 21 metrowym ogródkiem, Mokotów. Do odbioru w III kw. 2021r.

Do mieszkania należy dokupić miejsce w garażu w cenie 51000zł.

Bez podatku PCC. Nie pobieram prowizji od kupującego.

Salon z aneksem - 23,97 m2
Łazienka - 4,09 m2
Ogródek - 21,19 m2

Nowe, kameralne osiedle zlokalizowane w zielonej części warszawskiego Mokotowa. Osiedle charakteryzuje się niską zabudową, budynki są 2 piętrowe, a okolica charakteryzuje się willową zabudową. Na terenie inwestycji pojawi się dużo zieleni, wewnętrzne patio specjalnie dla mieszkańców oraz plac zabaw przystosowany specjalnie dla najmłodszych mieszkańców. Teren zielony zajmuje aż 60% obszaru osiedla.

Dojazd do pozostałych dzielnic stolicy umożliwia komunikacja miejska. Najbliższy przystanek autobusowy jest oddalony o 10 minut. Osoby zmotoryzowane mogą w szybki sposób dostać się do centrum Warszawy dzięki bliskości ulic Puławskiej, Sobieskiego czy Czerniakowskiej

W odległości 1 km znajduje się tor łyżwiarski Stegny. Galeria Mokotów jest oddalona o około 3 km. W okolicy znajdują się sklepy, restauracje, kościół, bank, apteka, poczta, szkoły, przedszkola.

W ofercie posiadam też inne rozkłady i metraże.

Osoby zainteresowane zachęcam do kontaktu.

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Mapa