Kontakt

Dostępne od zaraz, 3 pokoje, 77m2, Mokotów /Sielce

Mokotów, ul. Sielecka

1 230 000 PLN

Cena:
1 230 000,00 zł
Powierzchnia:
76,50 m2
Cena za m2:
16 078,43 zł
Rok budowy:
1965
Liczba pięter:
3
Piętro:
1
Garaż/Miejsca parkingowe:
tak
Liczba miejsc parkingowych podziemnych:
1
Rynek:
Wtórny
Rodzaj budynku:
Niski blok
Liczba pokoi:
3
Liczba miejsc parkingowych podziemnych:
1
Typ kuchni:
Oddzielna
Liczba balkonów:
2
Piwnica:
tak
Id oferty:
97959/3877/OMS
Opis
Mieszkanie 3 pokojowe, 2 balkony, I piętro, 1965 r, Dolny Mokotów - Sielce

W skład mieszkania wchodzi:
Oddzielna kuchnia
3 pokoje
Łazienka
WC x 2
Hol
Duży balkon
Piwnica x 2

Na podłogach w pokojach oraz holu klepka dębowa. Kuchnia widna, meble kuchenne w zabudowie, piekarnik, płyta gazowa, lodówka, na podłodze terakota. Łazienka wyposażona w wannę, oddzielnie WC. Przy jednym z pokoi dodatkowe oddzielne WC oraz niezależne wejście bezpośrednio z klatki schodowej, co daje możliwość wynajmowania. Można również wydzielić dwa niezależne mieszkania.
W przedpokoju duża zabudowana szafa drewniana - lakierowana.
Okna PCV.
Wymieniona instalacja centralnego ogrzewania oraz wodna.

Monitoring na zewnątrz bloku.

Ekspozycja okien: wchód i zachód (mieszkanie dwustronne).

Możliwość dokupienia garażu podziemnego (cena do uzgodnienia). Możliwość parkowania pod blokiem lub na parkingu strzeżonym.

LOLALIZACJA:
Blok mieści się na zielonym osiedlu przy ul. Sieleckiej skąd dojazd do Centrum zajmuje niespełna 15 minut autobusem. Przystanek autobusowy w odległości 300m. Park Łazienkowski – 150m. W pobliżu liczne szkoły, w tym międzynarodowa, szkoła podstawowa, przedszkole, przychodnie, sklepy, kościół. W dalszej odległości: Trasa Siekierkowska, Centrum Handlowe, Szpital Czerniakowski oraz wiele innych.

Mieszkanie spółdzielcze własnościowe z KW.
Stan prawny gruntu: uregulowany.

Czynsz 735 zł.

Możliwość negocjacji ceny.
Mieszkanie dostępne od zaraz.

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).