Kontakt

Słoneczny Apartament 2 pok., 49m2, Triton Park

Ochota, ul. Grójecka zobacz na mapie

800 000 PLN

Cena:
800 000,00 zł
Powierzchnia:
48,80 m2
Cena za m2:
16 393,44 zł
Piętro:
6
Garaż/Miejsca parkingowe:
tak
Rynek:
Wtórny
Rodzaj budynku:
Apartamentowo-handlowy
Liczba pokoi:
2
Typ kuchni:
Aneks
Winda:
tak
Id oferty:
106409/3877/OMS
Opis
Słoneczny apartament 2 pokojowy o powierzchni 48,8 m2 usytuowany na 7 kondygnacji, 6 piętrze Apartamentowca TRITON PARK przy ul. Grójeckiej 194 w Warszawie.

W skład apartamentu o powierzchni 48,8 m2 wchodzi :
- salon z aneksem kuchennym i wyjściem na balkon 32,6 m2
- sypialnia 8,2 m2
- łazienka 4,8 m2
- hall 3,2 m2
- loggia 8,2 m2 z systemem szklanej, w pełni otwieranej zabudowy.

Apartament urządzony i wykończony z wysokiej jakości materiałów.
W pełni umeblowany i wyposażony, meble w zabudowie na wymiar. Sprzęt AGD firmy BOSH i LG ( podwójna lodówka z mini barkiem wysadzana kryształkami Swarovskiego) w zabudowie kuchennej na wymiar. W sypialni i salonie meble tapicerowane klasy premium.
Oszklony balkon ze specjalnym, w pełni otwieranym systemem szyb pozwala na korzystanie z jego uroków nawet poza sezonem ciepłym.

Do mieszkania przynależy komfortowe miejsce garażowe oraz komórka lokatorska - dodatkowo płatne.


O INWESTYCJI:
Triton Park to apartamentowe osiedle wraz z usługami położone w sąsiedztwie Parku Szczęśliwieckiego i w bliskiej odległości od centrum Warszawy.
Na parterze budynku znajduje się pasaż handlowo- usługowy
(Żabka, Pepco, Biedronka, restauracje, pizzeria, apteka, siłownia, barbershop, kosmetyczka, masaż, lekarz) oraz recepcja do dyspozycji mieszkańców i ich gości, co zapewnia łatwy dostęp do wszelkiego rodzaju usług. Nad bezpieczeństwem mieszkańców czuwa całodobowa ochrona oraz monitoring.

Osiedle tworzą budynki o nowoczesnej formie architektonicznej i zróżnicowanej wysokości a pośrodku nich znajduje się zielone patio tworzące komfortową przestrzeń dla mieszkańców.
Projekt Triton Park powstał w warszawskiej pracowni architektonicznej Spychała & Partnerzy a nadzór i koordynację inwestycji sprawowała renomowana firma Mace Polska, znana z wielu prestiżowych inwestycjach w Polsce m.in. takich jak Złote Tarasy w Warszawie czy M1 w Poznaniu.

Standard:
Jak przystało na wysoki europejski standard, apartamenty posiadają portiernię, nowoczesny system monitoringu – całodobową ochronę i kamery. Dodatkowym elementem zapewniającym bezpieczeństwo jest wyposażenie ich w magnetyczne karty dostępu.


Lokalizacja inwestycji:
WARSZAWA, OCHOTA, SZCZĘŚLIWICE

Uchodząca za jedną spośród najbardziej atrakcyjnych dzielnic lewobrzeżnej części stolicy, Ochota, to niewielki i zarazem najgęściej zaludniony obszar miasta. Znaczną część dzielnicy zajmują strefy zieleni, zwłaszcza parki i skwery, wśród których warto wymienić Park im. Marszałka Piłsudskiego, Park Szczęśliwicki czy Park Wielkopolski. Enklawy zieleni stanowią przestrzeń zaadaptowaną do uprawiania sportu i rekreacji, toteż nie brakuje placów zabaw, ścieżek rowerowych, alei spacerowych czy boisk. Uroku nadaje okolicy niska, kameralna i często zabytkowa architektura. Na szczególną uwagę zasługują osiedla-ogrody: Staszica i Lubeckiego oraz przedwojenne kamienice. Na południowej Ochocie powstają nowe, harmonijnie wkomponowane w pejzaż, osiedla mieszkaniowe. Ośrodkiem o znacznym natężeniu miejskiego ruchu są Aleje Jerozolimskie (jedna z głównych arterii stolicy), a także ulice: Grójecka, Żwirki i Wigury. Na terenie dzielnicy znajdują się centra handlowe, teatry, muzea i uczelnie wyższe .

Komunikacja:
-autobusy
-tramwaje
-SKM
-WKD

Cena do negocjacji. Zapraszam do składania ofert.

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Mapa

Zapytaj o tę ofertę

Lub zadzwoń