Kontakt

2 pok. 45,32m2,Koprzywiańska 2, gotowe 07.2020!

Praga-Południe, Koprzywiańska zobacz na mapie

439 151 PLN

Cena:
439 151,00 zł
Powierzchnia:
45,32 m2
Cena za m2:
9 690,00 zł
Rok budowy:
2021
Liczba pięter:
4
Piętro:
1
Garaż/Miejsca parkingowe:
tak
Liczba miejsc parkingowych podziemnych:
1
Rynek:
Pierwotny
Rodzaj budynku:
Niski blok
Liczba pokoi:
2
Liczba miejsc parkingowych podziemnych:
1
Typ kuchni:
Aneks
Winda:
tak
Id oferty:
100530/3877/OMS
Opis
Nowe, kameralne osiedle zlokalizowane na warszawskiej Pradze. Oddalone od Śródmieścia o zaledwie 8,5 km.
2 pok. 45,32m2,Koprzywiańska 2

Bez prowizji
Bez podatku PCC
Oficjalne biuro dewelopera

Termin zakończenia inwestycji: lipiec 2021

Mieszkanie z ekspozycją na południe, 1 piętro. Ostatnie w tym rozkładzie!

Salon z aneksem kuchennym - 22,55 m2
Sypialnia - 11,58 m2
Łazienka - 4,83m2
Przedpokój - 6,36 m2
Balkon

Miejsce postojowe 39900 - nieobowiązkowe.

Koprzywiańska to nowoczesny i kameralny budynek wielorodzinny zlokalizowany na Pradze Południe, przy ulicy Koprzywiańskiej w odległości ok. 150 m od ulicy Grochowskiej w otoczeniu zabudowy jednorodzinnej i wielorodzinnej. Spokojna okolica pozwoli każdemu odnaleźć ciszę, a w wolnej chwili wybrać się na spacer do pobliskiego parku.

Jednocześnie dobre połączenie drogowe i dostęp do komunikacji miejskiej dają możliwość sprawnego dojazdu do Centrum miasta czy miejsca pracy. Dojazd do pozostałych dzielnic stolicy umożliwia komunikacja miejska. Przystanek autobusowy i pętla tramwajowa 80-100 m od inwestycji. Osoby zmotoryzowane dostaną się do centrum dzięki bliskości ul. Grochowskiej i Ostrobramskiej. Niedaleko osiedla znajduje się Park Jana Szypowskiego „Leśnika”, na którego terenie jest: "Dworek Grochowski", plac zabaw, klub tenisowy, kryta pływalnia Szuwarek, oraz ogród jordanowski, z którego mogą korzystać nie tylko dzieci, ale również młodzież, ponieważ znajdują się tam boiska sportowe. Ponadto z myślą nie tylko o najmłodszych, stworzono ścieżkę dydaktyczną opracowaną na podstawie walorów historycznych, rekreacyjnych i przyrodniczych parku. Na terenie parku istnieje możliwość czynnego wypoczynku panują w nim cisza i spokój. Rodzice będą mogli aktywie wypoczywać ze swoimi pociechami dzięki przestrzeniom dla dzieci, szczególnie usytuowanemu przy ul. Olszynki Grochowskiej placyku zabaw i miasteczku ruchu drogowego. W okolicy mieszkańcy znajdą też sklepy, pocztę, siłownię, bank, aptekę, restauracje, przedszkola, szkoły (podstawowe, średnie, zawodowe), żłobek, kościół, jak również szpital czy centrum medyczne czy centra handlowe King Cross Ursynów i Promenada.

Idealna inwestycja dla każdego, kto szuka eleganckich, komfortowych przestrzeni, jak i spokoju oraz dyskrecji. Ten 4-piętrowy kaskadowy obiekt wpisuje się architekturą i wysokością zabudowy w rewitalizowaną okolicę Pragi Południe. W budynku do dyspozycji jest 20 mieszkań, o powierzchni od 27 do 84 m2. Budynek jest przystosowany dla osób niepełnosprawnych.

Rzeźbiona bryła obiektu, nowoczesna architektura, eleganckie barwy tego kameralnego domu oraz jego lokalizacja nadają inwestycji niepowtarzalny charakter. Jej kaskadowa forma natomiast zapewni poszczególnym mieszkańcom dyskrecję.

Posiadamy w ofercie mieszkanie w innych metrażach, rozkładach, różne piętra.
Zapraszamy do kontaktu.

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Mapa