Kontakt

2 pok. 47,56m2 Praga Południe,Osiecka 53,stan dew.

Praga-Południe, ul. Osiecka zobacz na mapie

522 684 PLN

Cena:
522 684,40 zł
Powierzchnia:
47,56 m2
Cena za m2:
10 990,00 zł
Rok budowy:
2020
Liczba pięter:
4
Piętro:
4
Rynek:
Wtórny
Liczba pokoi:
2
Id oferty:
101191/3877/OMS
Opis
2 pok. 47,56m2 Praga Południe, Osiecka, stan deweloperski

Nowe, kameralne osiedle zlokalizowane na warszawskiej Pradze. Oddalone od Śródmieścia o zaledwie 7 km.
Bez prowizji

Inwestycja oddana do użytkowania! Gotowe do urządzania!

Osiecka to kameralny budynek wielorodzinny zlokalizowany na Pradze Południe, przy ulicy Osieckiej 53, w odległości ok. 100 m od ulicy Grochowskiej w otoczeniu zabudowy jednorodzinnej i wielorodzinnej. Spokojna okolica pozwoli każdemu odnaleźć ciszę, a w wolnej chwili wybrać się na spacer do pobliskiego parku.

Jednocześnie dobre połączenie drogowe i dostęp do komunikacji miejskiej dają możliwość sprawnego dojazdu do Centrum miasta czy miejsca pracy. Dojazd do pozostałych dzielnic stolicy umożliwia komunikacja miejska. Przystanek autobusowy i tramwajowy 100 m od inwestycji. Osoby zmotoryzowane dostaną się do centrum dzięki bliskości ul. Grochowskiej i Ostrobramskiej.. Niedaleko osiedla znajduje się Park Jana Szypowskiego „Leśnika”, na którego terenie jest: "Dworek Grochowski", plac zabaw, klub tenisowy, kryta pływalnia Szuwarek, oraz ogród jordanowski, z którego mogą korzystać nie tylko dzieci, ale również młodzież, ponieważ znajdują się tam boiska sportowe. Ponadto z myślą nie tylko o najmłodszych, stworzono ścieżkę dydaktyczną opracowaną na podstawie walorów historycznych, rekreacyjnych i przyrodniczych parku. Na terenie parku istnieje możliwość czynnego wypoczynku panują w nim cisza i spokój. W okolicy mieszkańcy znajdą też sklepy, pocztę, siłownię, bank, aptekę, restauracje, przedszkola, szkoły (podstawowe, średnie, zawodowe), żłobek, kościół, jak również szpital czy centrum medyczne czy centra handlowe Szembeka i Promenada.

Inwestycja charakteryzuje się nowoczesną bryłą o przyjaznych proporcjach oraz elewacją, w której dominuje jasny tynk oraz elementy ocieplające elewację.

Budynek jest przystosowany dla osób niepełnosprawnych.

Mieszkanie z ekspozycją na wschód. 4 piętro w budynku 4 piętrowym.

Salon z aneksem kuchennym - 23,67 m2
Sypialnia - 10,65 m2
Łazienka - 4,75 m2
Korytarz - 7,92 m2
Balkon - 3,77 m2

Obowiązkowy zakup miejsca postojowego w cenie 39.900 zł

Posiadamy w tym budynku również lokal 66m2 na sprzedaż.
Zapraszamy do kontaktu.

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Mapa