Kontakt

3 pok. 66,16m2 Praga Południe, Osiecka gotowe!

Praga-Południe, ul. Osiecka zobacz na mapie

660 938 PLN

Cena:
660 938,40 zł
Powierzchnia:
66,16 m2
Cena za m2:
9 990,00 zł
Rok budowy:
2020
Liczba pięter:
4
Piętro:
1
Garaż/Miejsca parkingowe:
tak
Liczba miejsc parkingowych podziemnych:
2
Rynek:
Pierwotny
Rodzaj budynku:
Apartamentowo-handlowy
Liczba pokoi:
3
Liczba miejsc parkingowych podziemnych:
2
Typ kuchni:
Aneks
Winda:
tak
Id oferty:
101193/3877/OMS
Opis
3 pok. 66,16m2 Praga Południe, Osiecka gotowe!

Nowe, kameralne osiedle zlokalizowane na warszawskiej Pradze. Oddalone od Śródmieścia o zaledwie 7 km.
Bez prowizji
Bez podatku PCC

Inwestycja oddana do użytkowania. Gotowa do urządzania!

Osiecka to kameralny budynek wielorodzinny zlokalizowany na Pradze Południe, przy ulicy Osieckiej 53, w odległości ok. 100 m od ulicy Grochowskiej w otoczeniu zabudowy jednorodzinnej i wielorodzinnej. Spokojna okolica pozwoli każdemu odnaleźć ciszę, a w wolnej chwili wybrać się na spacer do pobliskiego parku.

Jednocześnie dobre połączenie drogowe i dostęp do komunikacji miejskiej dają możliwość sprawnego dojazdu do Centrum miasta czy miejsca pracy. Dojazd do pozostałych dzielnic stolicy umożliwia komunikacja miejska. Przystanek autobusowy i tramwajowy 100 m od inwestycji. Osoby zmotoryzowane dostaną się do centrum dzięki bliskości ul. Grochowskiej i Ostrobramskiej.. Niedaleko osiedla znajduje się Park Jana Szypowskiego „Leśnika”, na którego terenie jest: "Dworek Grochowski", plac zabaw, klub tenisowy, kryta pływalnia Szuwarek, oraz ogród jordanowski, z którego mogą korzystać nie tylko dzieci, ale również młodzież, ponieważ znajdują się tam boiska sportowe. Ponadto z myślą nie tylko o najmłodszych, stworzono ścieżkę dydaktyczną opracowaną na podstawie walorów historycznych, rekreacyjnych i przyrodniczych parku. Na terenie parku istnieje możliwość czynnego wypoczynku panują w nim cisza i spokój. W okolicy mieszkańcy znajdą też sklepy, pocztę, siłownię, bank, aptekę, restauracje, przedszkola, szkoły (podstawowe, średnie, zawodowe), żłobek, kościół, jak również szpital czy centrum medyczne czy centra handlowe Szembeka i Promenada.

Inwestycja charakteryzuje się nowoczesną bryłą o przyjaznych proporcjach oraz elewacją, w której dominuje jasny tynk oraz elementy ocieplające elewację. Budynek jest przystosowany dla osób niepełnosprawnych.

Mieszkanie dwustronne, z ekspozycją na zachód(salon) i wschód (sypialnie). 1 piętro w budynku 4 piętrowym.

Salon z aneksem kuchennym - 21,64 m2
Sypialnia - 12,66 m2
Sypialnia - 11,70 m2
Garderoba- 4,12 m2
Łazienka - 5,13 m2
Przedpokój - 10,19m2
Balkon - 4,44 m2

Obowiązkowy zakup miejsca postojowego rodzinnego na dwa auta 49900.
Ostatnie mieszkanie w tym rozkładzie.

Posiadamy ostatnie dwa lokale w tym budynku 47 i 66m2.
Zapraszamy do kontaktu.

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Mapa