Kontakt

"Praga Arte" od Robyg ogród + Smart House + garaż

Praga-Południe, Żupnicza zobacz na mapie

324 000 PLN

Cena:
324 000,00 zł
Powierzchnia:
33,50 m2
Cena za m2:
9 671,64 zł
Rok budowy:
2020
Liczba pięter:
4
Garaż/Miejsca parkingowe:
tak
Liczba miejsc parkingowych podziemnych:
1
Rynek:
Wtórny
Rodzaj budynku:
Budynek apartamentowy
Liczba pokoi:
2
Liczba miejsc parkingowych podziemnych:
1
Typ kuchni:
Otwarta
Ogród:
tak
Winda:
tak
Id oferty:
100316/3877/OMS
Opis
Praga Południe ul. Żupnicza

Mieszkanie z ogrodem !!!

33,44 m2 - 1 pokój z opcją łatwego przerobienia na 2 co przedstawia jeden z rysunków. Ogród 21,4 m2

Mieszkanie gotowe do odbioru końcem tego roku.

Deweloper:
Robyg jest jednym z największych i najbardziej cenionych deweloperów w kraju, który od 20 lat realizuje projekty w największych miastach Polski. Projekty, które zrealizował cechuje wysoka jakość i niepowtarzalny design. Na swoje realizacje udziela 5 letniej rękojmi!!!

Lokalizacja
Inwestycja Praga Arte zlokalizowana przy ulicy Żupniczej – z dala od zgiełku głównej praskiej arterii – to doskonałe miejsce do życia. W pobliżu jest wiele sklepów, w których można zrobić codzienne zakupy, niedaleko stąd też do Bazaru Różyckiego i centrum handlowego Galeria Wileńska. W okolicy są liczne przedszkola i szkoły. Przy ulicy Brzeskiej, w budynku dawnego szpitala kolejowego, działa Praskie Centrum Medyczne, a na Kijowskiej przychodnia MEDI-system.

ROBYG w cenie mieszkania zapewnia Smart House, czyli technologię inteligentnego domu. Smart House ułatwia codzienne życie dzięki zdalnej kontroli nad urządzeniami domowymi. Technologia ta pozwala mieszkać w nowoczesnym stylu – za pomocą aplikacji mobilnej i połączenia z Internetem można sterować pracą m.in. oświetlenia, temperatury itp.

Inwestycja składa się z dwóch budynków 4-piętrowych z zagospodarowanym zielonym patio. W pobliżu Park Skaryszewski

Teren zamknięty, dostępny tylko dla mieszkańców, monitorowany.


parter, budynek A, strona wschodnia
Salon z aneksem kuchennym - 24,72 m2 z możliwością wydzielenia sypialni
Łazienka - 3,97 m2
Korytarz - 4,05 m2
ogród - 21,4 m2

Do mieszkania przynależy miejsce postojowe w garażu podziemnym w cenie 36 000 PLN
Zakup obowiązkowy.

Ceną Łączna: 360 000 PLN

Zachęcam do kontaktu

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Mapa

Zapytaj o tę ofertę

Lub zadzwoń