Kontakt

3 pok.,92m2, dwa poziomy, apartament obok Łazienek

Śródmieście zobacz na mapie

1 290 000 PLN

Cena:
1 290 000,00 zł
Powierzchnia:
92,00 m2
Cena za m2:
14 021,74 zł
Rok budowy:
2006
Liczba pięter:
3
Piętro:
3
Rynek:
Wtórny
Rodzaj budynku:
Niski blok
Liczba pokoi:
3
Typ kuchni:
Otwarta
Komórka:
tak
Id oferty:
99412/3877/OMS
Opis
Do sprzedania urokliwy apartament - dwupoziomowy - 92 m2 (3 pok.) w wyjątkowej lokalizacji tuż obok Łazienek, z przynależną komórką lokatorską i możliwością wynajęcia miejsca postojowego w garażu podziemnym.

Na pierwszym poziomie apartamentu znajduje się przestronny salon z otwartą kuchnią, duży hol i łazienka z prysznicem.
Na drugim poziomie apartamentu mieszczą się: 2 pokoje, łazienka z wanną oraz hol. Skosy mają w najniższym miejscu wysokość 1,80 m.

W salonie jest kominek opalany drewnem.

W apartamencie można od razu zamieszkać, ponieważ są wszelkie niezbędne sprzęty i meble.

Apartament znajduje się na 3 piętrze budynku 3 - piętrowego.
Budynek z roku 2006 - na zamkniętym osiedlu, dobrze utrzymany, zadbana klatka schodowa.
W granicach osiedla jest parking dla samochodów oraz część rekreacyjna dla mieszkańców - także miejsce zabaw dla dzieci.

Doskonały punkt komunikacyjny - dogodny dojazd do innych dzielnic miasta, zarówno komunikacją miejską (tramwaj, autobus), jak i samochodem prywatnym.

W pobliżu bardzo rozwinięta infrastruktura zarówno handlowa, usługowa, gastronomiczna, jak i oświatowa, kulturalna i sportowo-rekreacyjna.

Stan prawny: własność z urządzoną księgą wieczystą.
Grunty uregulowane, brak roszczeń zarówno wobec terenu jak i samego budynku.

Czynsz: 600 zł z zaliczkami na media i na fundusz remontowy.

Zapraszam do kontaktu.

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Mapa