Kontakt

3pok, 77m2,kamienica na Muranowie, niezwykły widok

Śródmieście, Mordechaja Anielewicza zobacz na mapie

3 000 PLN

Cena:
3 000,00 zł
Powierzchnia:
77,20 m2
Cena za m2:
38,86 zł
Rok budowy:
1952
Liczba pięter:
8
Piętro:
8
Garaż/Miejsca parkingowe:
tak
Rynek:
Wtórny
Rodzaj budynku:
Niski blok
Liczba pokoi:
3
Typ kuchni:
Oddzielna
Liczba balkonów:
2
Winda:
tak
Id oferty:
10468/3877/OMW
Opis
Mieszkanie do wynajęcia w idealnym punkcie komunikacyjnym - Muranów. Przystanek tramwajowy w odległości 230m od budynku z 4 liniami. Przystanek autobusowy w odległości 300m od budynku z 3 liniami (w tym jedna nocna). Do metra Ratusz Arsenał 650m na piechotę. Do ścisłego Centrum Warszawy dojazd komunikacją zajmuje 10min.

Budynek to klimatyczna kamienica, która jest doskonale położona, wokół sklepy, restauracje, punkty usługowe, kawiarenki, salony kosmetyczne, banki, apteki, kino. tereny zielone, Ogród Krasińskich, Ogród Saski, ścieżki rowerowe.

Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 77m2, na które składają się 3 pokoje, kuchnia, łazienka i przedpokój. Częściowo umeblowane. Sąsiedzi nie zaglądają do okien. Do mieszkania przynależą dwa balkony.

Mieszkanie dostępne od zaraz. Kwota najmu to 3000zł + opłaty za wodę, prąd i gaz.

Zapraszam do kontaktu i oglądania

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Mapa