Kontakt

Mieszkanie – Warszawa, ul. Leona Kruczkowskiego

Warszawa, ul. Leona Kruczkowskiego zobacz na mapie

2 500 000 PLN

Cena:
2 500 000,00 zł
Powierzchnia:
130,00 m2
Cena za m2:
17 692,31 zł
Liczba pięter:
7
Piętro:
1
Rynek:
Pierwotny
Liczba pokoi:
4
Id oferty:
100286/3877/OMS
Opis
Biuro Nieruchomości Północ w Końskich oferuje Państwu do sprzedania apartament o powierzchni 130 m2 na pierwszym piętrze w nowym budynku przy ulicy Leona Kruczkowskiego w Warszawie.Okolica ta nazywana jest zieloną enklawą centrum Stolicy.
Oferowany przez nas lokal mieszkalny wykończony jest w bardzo wysokim standardzie, gotowy do zamieszkania od zaraz, składa się z salonu, kuchni z jadalnią częściowo otwartą na salon z oknami wychodzącymi na wewnętrzny, pięknie zagospodarowany dziedziniec, przestronnej sypialni z dużym pokojem kąpielowym, dwóch dodatkowych pokoi dziennych, drugiej łazienki i oddzielnego wc. Bardzo duży przedpokój z niezależnym wejściem do każdego z pomieszczeń. Osiedle zamknięte, na dole recepcja oraz ochrona. Dziedziniec pełen zieleni, plac zabaw dla dzieci, dla wszystkich lokali dodatkowo w celu zapewnienia bezpieczeństwa zamontowano monitoring i wideofony.Do lokalu przynależy duże miejsce postojowe w hali garażowej na poziomie 1 oraz piwnica.
Z ogromną przyjemnością zapraszamy na prezentację i zachęcamy do kupna.

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Mapa

Zapytaj o tę ofertę

Lub zadzwoń