Kontakt

Apartament w Platnium Towers

Wola, ul. Grzybowska zobacz na mapie

920 000 PLN

Cena:
920 000,00 zł
Powierzchnia:
52,00 m2
Cena za m2:
17 692,31 zł
Rok budowy:
2009
Liczba pięter:
22
Piętro:
20
Garaż/Miejsca parkingowe:
tak
Liczba miejsc parkingowych podziemnych:
1
Rynek:
Wtórny
Rodzaj budynku:
Apartamentowo-handlowy
Liczba pokoi:
2
Liczba miejsc parkingowych podziemnych:
1
Typ kuchni:
Aneks
Winda:
tak
Id oferty:
99730/3877/OMS
Opis
Na sprzedaż apartament o powierzchni 52m2 w inwestycji Platinium Towers przy ul. Grzybowskiej

Rozkład:
Salon z aneksem kuchennym
Sypialnia
Łazienki
WC

Mieszkanie jest w pełni wyposażone. Przestrzenny salon z aneksem kuchennym oferuje nam pełne agd w zabudowie i sporą szafę przy wejściu. W sypialni mamy szereg szaf z miejscem na telewizor i przejście do łazienki. Mieszkanie znajduje się na 20 piętrze. Dużą zaletą jest fakt, że z obu pokoi rozpościera się niczym nieograniczony widok na panoramę Warszawy.

Miejsce parkingowe - 90 000 zł (zakup nieobowiązkowy)

Potrzebujesz pomocy przy wyborze kredytu hipotecznego?

Nasi wykwalifikowani doradcy finansowi z ponad 10 letnim doświadczeniem bezpłatnie pomogą w przejściu przez cały proces kredytowy i w wyborze najlepszej oferty.

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Mapa

Zapytaj o tę ofertę

Lub zadzwoń