Kontakt

3 pokoje, Wola, METRO Księcia Janusza

Wola, ul. Księcia Janusza zobacz na mapie

2 850 PLN

Cena:
2 850,00 zł
Powierzchnia:
60,00 m2
Cena za m2:
47,50 zł
Rok budowy:
1969
Liczba pięter:
3
Piętro:
1
Rynek:
Wtórny
Rodzaj budynku:
Niski blok
Liczba pokoi:
3
Typ kuchni:
Oddzielna
Liczba balkonów:
1
Id oferty:
10322/3877/OMW
Opis
3 pokojowe mieszkanie na Woli przy ul. Księcia Janusza 8/14 tuż przy stacji METRA
Mieszkanie w pełni umeblowane, po odświeżeniu.

Mieszkanie składa się z dużego salonu, sypialni z wyjściem na balkon, pokoju dziecięcego (z piętrowym łóżkiem), widnej kuchni oraz łazienki z wanną. Lokal znajduję się na pierwszym piętrze budynku.

Atrakcyjna lokalizacja - przy nowo wybudowanej II linii metra (przystanek Księcia Janusza). Metro już działa.

Spokojna i zielona okolica, w pobliżu wiele parków pozwalających aktywnie spędzać czas (Moczydło, Lasek na Kole, Park Szymańskiego, baseny Moczydło). W niedalekiej odległości znajduje się CH Wola Park, rynek na Kole, pizzeria i wiele innych sklepów.

Podana cena zawiera czynsz administracyjny.
Kaucja: 3500 zł, wolne od zaraz.

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Mapa