Kontakt

Cena do negocjacji! Umeblowane blisko Centrum!

Wejherowo, os. Staszica zobacz na mapie

219 000 PLN

Cena:
219 000,00 zł
Powierzchnia:
42,30 m2
Cena za m2:
5 177,30 zł
Rok budowy:
1970
Liczba pięter:
4
Piętro:
4
Rynek:
Wtórny
Rodzaj budynku:
Niski blok
Liczba pokoi:
2
Typ kuchni:
Oddzielna
Liczba balkonów:
1
Piwnica:
tak
Id oferty:
100358/3877/OMS
Opis
Do sprzedania umeblowane 2-pokojowe mieszkanie na oś. Staszica w Wejherowie.

W skład mieszkania wchodzą:
- przedpokój o pow. 4,79 m2;
- salon o pow. 16,74 m2;
- pokój o pow. 11,0,2 m2;
- kuchnia o pow. 6,22 m2;
- łazienka o pow. 2,79 m2.

Mieszkanie jest bardzo jasne, świeżo wyremontowane i gotowe do zamieszkania. W trakcie remontu, przeprowadzonego w ubiegłym roku, wymieniono instalację elektryczną, wycyklinowano parkiet w pokojach, a w korytarzu położono nowe, bardzo modne kafle. We wszystkich pomieszczeniach odnowione zostały ściany oraz zainstalowano nowe drzwi. W przedpokoju umieszczono pakowną szafę z dużym lustrem, wykonaną na wymiar przez stolarza. Mniejszy pokój wyposażony w niezawodną szafę PAX z IKEA. W kuchni oraz łazience znajduje się cała niezbędna armatura oraz sprzęt AGD. Dodatkowo w łazience zainstalowano nowy piecyk do podgrzewania wody, a w najbliższej przyszłości planuje się podłączenie bloku do wodociągu miejskiego.
Nieruchomość znajduje się na czwartym piętrze 4-kodnygnacyjnego bloku mieszkalnego. Mieszkanie nie wymaga dodatkowych nakładów finansowych.

Osiedle Staszica znajduję się nieopodal ścisłego centrum Wejherowa. Do parku im. Majkowskiego ok 3 min, do stacji SKM ok 7 min, do przystanku autobusowego ok 1 min. Najbliższe szkoły i przedszkola w odległości ok 5 min, poza tym las widziany z okien nieruchomości. W niewielkiej odległości spacerkiem znajduję się cała miejska infrastruktura - sklepy, urzędy, kościoły, miejski ryneczek czy wejherowski deptak.

Nieruchomość godna polecenia. Zapraszam serdecznie na prezentację!

Mieszkanie jest do gotowe zamieszkania a wydanie może nastąpić w ciągu miesiąca do dwóch od zawarcia umowy przedwstępnej.

DLA KLIENTÓW KUPUJĄCYCH ZA POŚREDNICTWEM NASZEGO BIURA PROMOCYJNA CENA SPORZĄDZENIA AKTU NOTARIALNEGO!!

Pomagamy bezpłatnie w uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu na zakup nieruchomości.
Podczas jednego spotkania jesteśmy w stanie wybrać najkorzystniejszą ofertę bankową oraz skompletować dokumentację do banków w celu uzyskania najtańszego kredytu na zakup nieruchomości.

Usługa jest dla Państwa bezpłatna. Wynagrodzenie pokrywają banki, które dzięki pracy niezależnych doradców oszczędzają na utrzymaniu oddziałów hipotecznych.

Polecam i zapraszam serdecznie na prezentację.

Dorota Łaga tel. 505 792 278

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Mapa

Zapytaj o tę ofertę

Lub zadzwoń