Kontakt

Mieszkanie – Władysławowo, ul. Gdańska

Władysławowo, ul. Gdańska zobacz na mapie

722 500 PLN

Cena:
722 500,00 zł
Powierzchnia:
85,00 m2
Cena za m2:
8 500,00 zł
Rok budowy:
1998
Liczba pięter:
3
Rynek:
Wtórny
Rodzaj budynku:
Dom
Liczba pokoi:
4
Typ kuchni:
Oddzielna
Id oferty:
105356/3877/OMS
Opis
Prezentujemy Państwu apartament będący lukratywną inwestycją, zlokalizowany w nadmorskiej stolicy Polski jaką niewątpliwie od wielu lat jest Władysławowo.

Apartament jest bardzo zadbany, wykończony z materiałów wysokiej jakości, o bardzo ciekawym i niestandardowym wnętrzu, dający poczucie przestronności oraz dużej swobody z jego korzystania.

Ze względu na doskonałą lokalizację apartament gwarantuje szybki wyjazd z Władysławowa w kierunku Trójmiasta, tym samym doskonale nadaje się do zamieszkania na stałe.
Położenie apartamentu gwarantuje również relatywną bliskość centrum Władysławowa, co niewątpliwie świadczy o jego uniwersalności.

Dla kogo?
- dla osób poszukujących nieruchomości do zamieszkania na stałe
- dla osób poszukujących nieruchomości do zamieszkania w okresie wiosenno-letnim w tętniącej życiem miejscowości turystycznej
- dla osób uprawiających sport, np. jazdę na rowerze (dostępność pięknie położonych ścieżek rowerowych z malowniczymi widokami wzdłuż Półwyspu Helskiego)
- dla osób uprawiających sporty wodne jak np. kite surfing, Półwysep Helski jest najlepszym tego typu miejscem w Polsce

Apartament składa się z:
- salonu w wyjściem na patio
- kuchni z oknem w zabudowie stałej
- dwóch niezależnych sypialni z pojemnymi szafami w zabudowie
- bardzo przestronnego holu
- jadalni z pszeszkleniem
- przestronnego przeszklonego wiatrołapu z dużą szafą wnękową
- łazienki z wanną
- garderoby.

Ponadto, na posesji znajduje się garaż oraz prywatne miejsce postojowe.

Jeżeli zależy Państwu na zamieszkaniu nad Morzem Bałtyckim oraz Zatoką jednocześnie to niewątpliwie Władysławowo jest bardzo ciekawą propozycją.
Proponowany apartament ze względu na swoja formę, jakość wykończenia oraz uniwersalną lokalizację jest ciekawą propozycją do rozważenia.

Serdecznie polecam i zapraszam do kontaktu

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Mapa

Zapytaj o tę ofertę

Lub zadzwoń