Kontakt

Wrocław Krzyki Przedmieście Oławskie Kościuszki

Przedmieście Oławskie, Tadeusza Kościuszki zobacz na mapie

316 820 PLN

Cena:
316 820,00 zł
Powierzchnia:
51,10 m2
Cena za m2:
6 200,00 zł
Rok budowy:
1890
Liczba pięter:
4
Piętro:
2
Rynek:
Wtórny
Rodzaj budynku:
Kamienica
Liczba pokoi:
2
Typ kuchni:
Widna
Piwnica:
tak
Id oferty:
101167/3877/OMS
Opis

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie przy ul. Kościuszki (bliska okolica Starostwa Powiatowego we Wrocławiu) w dzielnicy Krzyki / Śródmieście niedaleko Starego Miasta, osiedlu Przedmieście Wrocławskie, położone w jednej z najstarszych dzielnic pięknego Wrocławia.

Nieruchomość o całkowitym metrażu 51,10 m2 mieści się na drugim piętrze w czteropiętrowej, przedwojennej kamienicy, pięknie odnowionej (elewacja i klatka schodowa).

Mieszkanie jest przechodnie. Przestronny przedpokój o powierzchni 6 m2 z dużą, pojemna szafą otwiera drzwi do małego przejściowego pokoju(8m2) , z którego wchodzi się do pozostałych pomieszczeń : widnej kuchni o powierzchni 11 m2 , jasnego, dużego pokoju o powierzchni 20m2 oraz łazienki z wanną o powierzchni 4 m2.

Mieszkanie czyste, zadbane.

Ogrzewanie elektryczne piec kaflowy.

Podgrzewanie wody - piecyk gazowy typu junkers.

Nieruchomość znajduje się zaledwie 3km od wrocławskiego rynku. Mieszkanie dobrze skomunikowane z reszta miasta.

W okolicy: szkoły, uczelnie wyższe, lokale gastronomiczne i handlowo-usługowe, Galeria Dominikańska, Dworzec Główny PKP, CH Family Point,
banki, poczta.

Mieszkanie ubezpieczone. Dodatkowo możliwość korzystania z piwnicy o powierzchni 2,5m2 oraz podwórka wspólnego znajdującego się tuż za budynkiem.

Zapraszamy na prezentację oraz po więcej informacji.

KONTAKT DO OPIEKUNA OFERTY

Ewa Paluch
tel. 533 791 277
epaluch@polnoc.pl

Iwona Grześkowiak
Doradca ds nieruchomości
PÓŁNOC Nieruchomości Oddział Wrocław 1 Kościuszki
ul. Kościuszki 83-89 U2A
50-442 WROCŁAW
tel: 502 325 417
e-mail: igrzeskowiak@polnoc.pl
więcej ofert na stronie www.polnoc.pl/wroclaw

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Mapa

Zapytaj o tę ofertę

Lub zadzwoń