Kontakt

Mieszkanie 85m2 w domku z ogrodem i parkiem

Wrocław-Psie Pole, Z widokiem na park zobacz na mapie

576 638 PLN

Cena:
576 638,00 zł
Powierzchnia:
85,02 m2
Cena za m2:
6 782,38 zł
Rok budowy:
2020
Liczba pięter:
1
Piętro:
1
Rynek:
Wtórny
Rodzaj budynku:
Willa
Liczba pokoi:
4
Liczba miejsc parkingowych naziemnych:
2
Typ kuchni:
Aneks
Ogród:
tak
Komórka:
tak
Id oferty:
102298/3877/OMS
Opis
Inwestycja: mieszkania w bliźniaku
Rodzaj transakcji: sprzedaż
Lokalizacja: Wrocław / Psie Pole / okolice Żmigrodzkiej
Powierzchnia użytkowa: 85,08 m.kw + poddasze do adaptacji 25 m.kw
Rok budowy: 2020 r
Stan techniczny: deweloperski
Media: energia elektryczna, woda, kanalizacja, siła, c.o własne gazowe
Garaż: brak, 2 miejsca postojowe
Stan prawny: własność

Kupujący zwolniony z 2% podatku PCC.
Kupujący nie płaci wynagrodzenia biura.

Północ Nieruchomości Wrocław 2 oferuje do sprzedaży mieszkania willowe w 4 budynkach w zabudowie bliźniaczej.
Wśród nich mieszkania na parterze o powierzchni 83,90 m.kw standardowo wyposażone w ogrzewanie podłogowe oraz mieszkania na piętrze o powierzchni 84,96 m.kw. Wszystkie wyposażone w drewnianą stolarkę oraz rolety zewnętrzne.
Mieszkania można dzielić lub łączyć (segment jest w sumie o powierzchni 84,08 m.kw plus 86,65 m.kw).
Każde z mieszkań ma dostęp do dwóch miejsc postojowych. Mieszkańcy mogą korzystać ze wspólnej przestrzeni zielonego ogrodu pomiędzy domami a rzeką z wyodrębnionym miejscem zabaw dla dzieci oraz na grilla.
Do każdego z mieszkań przynależy "pokój letni" - indywidualny ogród o powierzchni około 31 m2 do samodzielnej aranżacji
oraz komórka lokatorska.
Standard wykończenia:
BUDYNEK
Budynek - budynki jednorodzinne- segmenty A, B, C i D- 2 kondygnacje nadziemne. Ściany zewnętrzne, wewnętrzne oraz dylatacyjne pomiędzy mieszkaniami-elementy monolityczne żelbetowe- bloczki wapienno- piaskowe silikatowe.
Uwaga: wyburzanie, przesuwanie czy powiększanie jakichkolwiek otworów w ścianach nośnych jest NIEMOŻLIWE. Zmiana w otworowaniu w ścianach nośnych każdorazowo wymaga uzgodnienia z biurem projektów. Ściany zewnętrzne- lukarny - płyty OSB, ocieplone, płyty gk na szkielecie systemowym. Stropy - monolityczne żelbetowe. Elewacje - elewacja w technologii lekkiej z użyciem styropianu i tynku cienkowarstwowego - struktury silikatowej barwionej w masie.
LOKAL MIESZKALNY
Ściany wewnętrzne konstrukcyjne i działowe - elementy monolityczne żelbetowe, bloczki wapienno- piaskowe silikatowe lub ściany w suchej zabudowie z płyt g-k na ruszcie metalowym, tynki gipsowe jednokrotnie pomalowane na biało farbą gruntującą (oprócz pomieszczeń toalety i łazienki- ściany surowe); dopuszczalna okładzina z płyt g-k. Wykończenie sufitów - tynki gipsowe jednokrotnie pomalowane na biało farbą gruntującą (oprócz pomieszczeń toalety i łazienki- sufity surowe). Podłoże pod posadzki - jastrych cementowy zbrojony siatką gr 6,5cm – 7,5 cm z izolacją podposadzkową ze styropianu. Stolarka okienna - profil drewniany o współczynniku przenikania ciepła nie gorszym niż 1,1 W/m2K, szklenie zestawem 2- szybowym, okna wyposażone w rolety zewnętrzne. Parapety wewnętrzne. Stolarka drzwiowa - drzwi wejściowe do mieszkania - w standardzie drzwi zewnętrznych. Instalacja ogrzewania, gazowa - kocioł gazowy kondensacyjny dwufunkcyjny, ogrzewanie podłogowe parter, grzejniki płytowe na piętrze. Instalacja centralnego ogrzewania – wodna, orurowanie z rur Alupex, instalacja gazowa z rur miedzianych i stalowych według projektu. Instalacja wodnokanalizacyjna (bez białego montażu) -kanalizacja - rury z tworzyw sztucznych zakończone w kuchni podejściem do odbiorników (zlewozmywak, zmywarka), w łazience podejściami do odbiorników (prysznic, toaleta, pralka, umywalka). Woda zimna i ciepła: podejścia w pomieszczeniach łazienek, toalet i kuchni zakończone gwintem i zaślepką z tworzywa sztucznego (korek tymczasowy) Instalacja elektryczna - gniazda 230V zabezpieczone wyłącznikami różnicowo-prądowymi, w kuchni dodatkowo puszka do kuchenki, instalacja oświetleniowa- punkty zakończone kostką, tablice mieszkaniowe elektryczne podtynkowe, tablice teletechniczne podtynkowe
Instalacja internetowa/telefoniczna - 1 lub 2 punkty pod gniazda RJ45. Instalacja telewizyjna - 1 lub 2 gniazda TV. Instalacja domofonowa - aparat naścienny typu domofon z możliwością montażu wideo domofonu we własnym zakresie przez nabywcę.
Lokale po odbiorze technicznym.

Cena: 567 052 zł Rata kredytu od 1782 zł

Bezpłatna, profesjonalna obsługa w zakresie kredytowania. Najlepsze oferty kredytów hipotecznych. Decyzja kredytowa w 3 dni.
Stan prawny uregulowany, dokumenty dotyczące w/w oferty do wglądu.

Zapraszam do oglądania nieruchomości
Kontakt:
Renner Agnieszka
PÓŁNOC Nieruchomości Wrocław 2
tel: 602-459-354
e-mail: arenner@polnoc.pl
Nr licencji: 22004

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Mapa

Zapytaj o tę ofertę

Lub zadzwoń