Kontakt

Mieszkanie z ogródkiem i garażem

Wrocław-Psie Pole zobacz na mapie

474 484 PLN

Cena:
474 484,00 zł
Powierzchnia:
73,00 m2
Cena za m2:
6 499,78 zł
Rok budowy:
2020
Liczba pięter:
1
Garaż/Miejsca parkingowe:
tak
Rynek:
Pierwotny
Rodzaj budynku:
Niski blok
Liczba pokoi:
3
Liczba miejsc parkingowych naziemnych:
2
Typ kuchni:
Aneks
Liczba tarasów:
1
Ogród:
tak
Id oferty:
100586/3877/OMS
Opis
Inwestycja: mieszkanie w stanie deweloperskim
Rodzaj transakcji: sprzedaż
Lokalizacja: Wrocław / Psie Pole / okolice Żmigrodzkiej
Powierzchnia użytkowa: mieszkania 54,42 m.kw + garaż 15,69 m.kw
Rok budowy: 2020 r ( odbiór IV kwartał 2021 )
Stan techniczny: bardzo doby
Media: energia elektryczna, woda, kanalizacja, c.o własne gazowe.
Garaż: tak, 15,69 m.kw
Stan prawny: własność

Kupujący zwolniony z podatku PCC.

Inwestycja zakłada realizację 16 kameralnych budynków jednorodzinnych, dwulokalowych w zabudowie bliźniaczej, w których łącznie usytuowane będą 32 mieszkania posiadające własne niezależne ogrody, naziemne miejsca postojowe, garaże w bryle budynku przynależne do mieszkań na parterze oraz duże słoneczne balkony na pierwszej kondygnacji. Dodatkowo mieszkańcy na piętrach będą mieli do wyłącznej dyspozycji komórki lokatorskie usytuowane pod schodami.

Realizowane na parterze lokale o powierzchni użytkowej 57,42 m2 (+15,69 m2 garaż) posiadają duże jasne salony z aneksem kuchennym, 2 sypialnie, przedpokój, wiatrołap oraz łazienkę, natomiast mieszkania na piętrze o powierzchni 73,54 m2 posiadają przestronne salony z aneksem kuchennym, 3 sypialnie, przedpokój, wiatrołap oraz łazienkę.
Mieszkania w stanie deweloperskim. Odbiór 2021r

Standard wykończenia:
ławy fundamentowe żelbetowe, ściany fundamentowe wraz z izolacją termiczną i przeciwwilgociową, wyprowadzone przyłącza wodno-kanalizacyjne, ściany konstrukcyjne zewnętrzne z pustaków + ocieplenie styropianem, ścianki wewnętrzne działowe, strop żelbetowy,
pokrycie dachowe wykonane w technologii stropodachu, okna z pakietem trzyszybowym, drzwi wejściowe zewnętrzne GERDA w okleinie, kolor drewnopodobny, brama garażowa HORMANN w kolorze drewnopodobnym z silnikiem elektrycznym i pilotem (dotyczy lokali na parterze),
elewacja zewnętrzna, płyty elewacyjne, tynk silikonowo-silikatowy w kolorze zgodnym ze standardem osiedla, parapety zewnętrzne, rozprowadzenie instalacji elektrycznej zgodnie z projektem, gniazda elektryczne, włączniki wraz z montażem, tynki wewnętrzne nakładane mechanicznie, zacierane na mokro, niemalowane, posadzka końcowa betonowa układana mechanicznie wraz z izolacjami, zabudowa płytą GKF/ wodoodporną wraz z izolacjami - wykończenie nieszlifowane, przyłącze elektryczne i wodno-kanalizacyjne doprowadzone do budynku, rolety zewnętrzne nadstawne (ocieplane) z napędem elektrycznym, drzwi tarasowe, taras (dotyczy lokali na parterze), balkon (dotyczy lokali na piętrze),
dodatkowe przyłącze wody ogrodowej, rozprowadzona instalacja wodna i grzewcza wyposażona w piec gazowy kondensacyjny o mocy 24 kW, np: BUDERUS Logamax GB 022KV2 wraz z podłączeniem i uruchomieniem serwisanta, grzejniki stalowe oraz grzejnik drabinkowy w łazience, ogrzewanie podłogowe w łazienkach, wiatrołapie i korytarzu, sterownik ogrzewania.

Cena 474 484 zł rata kredytu od 1662 zł

Bezpłatna, profesjonalna obsługa w zakresie kredytowania. Najlepsze oferty kredytów hipotecznych. Decyzja kredytowa w 3 dni.

Stan prawny uregulowany, dokumenty dotyczące w/w oferty do wglądu.
Zapraszam do oglądania nieruchomości

Kontakt:
Renner Agnieszka
PÓŁNOC Nieruchomości Wrocław 2
tel: 602-459-354
e-mail: arenner@polnoc.pl
Nr licencji: 22004

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Mapa

Zapytaj o tę ofertę

Lub zadzwoń