Kontakt
Sprzedane

Mieszkanie 3 pokojowe parter Zamość

Zamość

225 000 PLN

Cena:
225 000,00 zł
Powierzchnia:
52,00 m2
Cena za m2:
4 326,92 zł
Rynek:
Wtórny
Rodzaj budynku:
Blok
Liczba pokoi:
3
Typ kuchni:
Widna
Winda:
tak
Piwnica:
tak
Id oferty:
91209/3877/OMS
Opis
Przedmiotem oferty jest 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 52 m2 na Osiedlu Bohaterów Monte Cassino w Zamościu.

Nieruchomość usytuowana jest na parterze i składa się z trzech pokoi, oddzielnej kuchni, łazienki oraz korytarza.
W cenę mieszkania wliczone zostały meble w zabudowie w kuchni oraz sprzęt agd: lodówka, piekarnik elektryczny, płyta gazowa, okap a także część mebli w pokojach.

Do mieszkania możemy wejść zarówno przez klatkę schodową z wygodnym podjazdem lub bezpośrednio z dworu. Istnieje możliwość zaparkowania auta tuż przy bloku lub na jednym z parkingów zlokalizowanych wokół budynku. Do mieszkania przynależy duży balkon oraz piwnica. Blok został niedawno docieplony.

Wszystkie okna wymienione są na plastikowe. Na podłodze w pokojach i przedpokoju ułożone są panele, w łazience i kuchni płytki.

Czynsz na poziomie około 550 zł zawiera m.in. ogrzewanie, ciepłą i zimną wodę, fundusz remontowy, wywóz śmieci. Dodatkowym kosztem jest gaz używany jedynie do gotowania oraz energia elektryczna płatne co drugi miesiąc. Atutem tego mieszkania jest ogrzewanie i ciepła woda dostarczane z sieci miejskiej.

Mieszkanie znajduje się w doskonałej lokalizacji na Osiedlu Bohaterów Monte Cassino. W odległości zaledwie 150 m mieści się sklep Społem, niewiele dalej Biedronka, Kaufland, Galeria Leclerc. Na osiedlu znajdziemy liczne place zabaw, sala zabaw, przedszkole, szkołę. W pobliżu jest również kościół, apteka, stacja benzynowa, kilka przystanków komunikacji miejskiej.

Jeśli zainteresowała Cię ta oferta nie zwlekaj i umów się na prezentację.
Gorąco polecam i zapraszam do kontaktu. Oferta dostępna tylko w biurze.

Jeśli rozważasz kredytowanie nieruchomości nasz ekspert porówna i dobierze finansowanie najlepiej dopasowane do Twoich potrzeb.

Agnieszka Siedlecka

tel. 691948900
e-mail: asiedlecka@polnoc.pl

PÓŁNOC Nieruchomości
www.polnoc.pl
www.polnoc.pl/zamosc

Zapraszam również do naszego oddziału, który mieści się w Zamościu przy ulicy Piłsudskiego 4c (wjazd na parking od strony ulicy Kilińskiego).

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Zapytaj o tę ofertę

Lub zadzwoń