Kontakt

3 pokojowe mieszkanie 56m2 w Zamościu

Zamość

265 000 PLN

Cena:
265 000,00 zł
Powierzchnia:
56,00 m2
Cena za m2:
4 732,14 zł
Piętro:
1
Garaż/Miejsca parkingowe:
tak
Rynek:
Wtórny
Liczba pokoi:
3
Piwnica:
tak
Id oferty:
96551/3877/OMS
Opis
Mamy przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży 3 pokojowego, doskonale zlokalizowanego mieszkania w Zamościu.

Mieszkanie składa się z 3 pokoi, kuchni, toalety oraz łazienki i znajduje się na 1 piętrze.

Atutem mieszkania jest jego lokalizacja. W bezpośrednim sąsiedztwie znaleźć można sklepy, apteki, zielony ryneczek, bank, szpital, przychodnię, szkołę, przedszkole, galerie, przystanek, place zabaw.

Spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu wolne od wszelkich obciążeń.

Zapraszamy do kontaktu i na bezpłatną prezentację.

Agnieszka Siedlecka
tel. 691-948-900

e-mail: asiedlecka@polnoc.pl
www.polnoc.pl/zamosc

Zapraszam do naszego oddziału, który mieści się w Zamościu przy ulicy Piłsudskiego 4c (wjazd na darmowy parking od strony ulicy Kilińskiego).

Jeśli rozważasz kredytowanie nieruchomości nasz ekspert porówna i dobierze finansowanie najlepiej dopasowane do Twoich potrzeb.

Więcej ofert znajdziesz na naszej stronie www.polnoc.pl/zamosc.

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Zapytaj o tę ofertę

Lub zadzwoń