Kontakt

Rezerwacja! Piękne mieszkanie na 1 piętrze

Zamość zobacz na mapie

294 000 PLN

Cena:
294 000,00 zł
Powierzchnia:
45,00 m2
Cena za m2:
6 533,33 zł
Liczba pięter:
4
Piętro:
1
Rynek:
Wtórny
Rodzaj budynku:
Blok
Liczba pokoi:
3
Piwnica:
tak
Id oferty:
99831/3877/OMS
Opis
Do sprzedania piękne mieszkanie na Osiedlu Peowiaków w Zamościu.

Lokal świeżo wyremontowany, składający się z przestronnego, jasnego salonu połączonego z aneksem kuchennym wyposażonym w nową zabudowę i sprzęt AGD, dwóch sypialni oraz łazienki, do mieszkania przynależy także balkon oraz piwnica.

Czynsz wynosi 220zł w okresie letnim oraz 430zł w okresie zimowym. Do opłacenie pozostaje jedynie rachunek za prąd.

Kolejnymi atutami obok idealnego stanu mieszkania jest jego lokalizacja, jedynie 5 minut spacerem od Zamojskiej Starówki oraz położenie lokalu na 1 piętrze.

Wszystkie wyżej wymienione cechy sprawiają, że jest to idealne miejsce do zamieszkania jak i doskonała inwestycja w wynajem krótkoterminowy z wysoką stopą zwrotu zainwestowanych środków.

Gorąco polecam i zapraszam do kontaktu w celu umówienia prezentacji.

Oferta dostępna tylko w naszym biurze.

Zapraszam do naszego oddziału, który mieści się w Zamościu przy ulicy Piłsudskiego 4c (wjazd na darmowy parking od strony ulicy Kilińskiego).

Jeśli rozważasz kredytowanie nieruchomości nasi eksperci porównają i dobiorą finansowanie najlepiej dopasowane do Twoich potrzeb.

Dariusz Plis
Biuro Nieruchomości Agnieszka Siedlecka
tel. 782 306 022
Ul. Piłsudskiego 4cNiniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny. Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości. Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej. Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Mapa

Zapytaj o tę ofertę

Lub zadzwoń