Kontakt
Sprzedane

Mieszkanie 48m2 2 pokoje garaż ul.Reja Zamość

Zamość, ul. Mikołaja Reja

190 000 PLN

Cena:
190 000,00 zł
Powierzchnia:
48,00 m2
Cena za m2:
3 958,33 zł
Rok budowy:
1960
Liczba pięter:
2
Piętro:
2
Garaż/Miejsca parkingowe:
tak
Rynek:
Wtórny
Rodzaj budynku:
Niski blok
Liczba pokoi:
2
Typ kuchni:
Widna
Piwnica:
tak
Id oferty:
93289/3877/OMS
Opis
Przedmiotem oferty jest mieszkanie znajdujące się w Zamościu przy ulicy Mikołaja Reja.

Mieszkanie o powierzchni 48m2 zlokalizowane jest na ostatniej kondygnacji dwupiętrowego bloku. Składa się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki i korytarza. Do mieszkania przynależy piwnica, balkon oraz garaż wliczony w cenę nieruchomości.

Czynsz liczony dla dwóch osób latem wynosi 350 zł, zimą 470 zł, zawiera ogrzewanie, wodę, fundusz remontowy, wywóz śmieci oraz sprzątanie klatki schodowej. Dodatkowym kosztem jest gaz oraz energia elektryczna płatne co drugi miesiąc. Atutem tego mieszkania jest ogrzewanie dostarczane z sieci miejskiej. Do bloku doprowadzone są światłowody, mogą się zatem Państwo cieszyć szybkim internetem.

Budynek jest znakomicie zlokalizowany w centrum dzielnicy Nowe Miasto. Dzięki wydzielonemu między blokami parkingowi tylko dla mieszkańców nie ma problemu ze znalezieniem miejsca postojowego. Do mieszkania przynależy garaż zlokalizowany tuż przy bloku i jest on wliczony w cenę nieruchomości.

W najbliższym sąsiedztwie znajdą Państwo skwer z siłownią na świeżym powietrzu, przedszkole i wspaniale wyposażony plac zabaw dla najmłodszych, szkołę, aptekę, "zielony rynek", centrum handlowe HOP STOP, liczne sklepy i punkty usługowe, przystanki autobusowe, dworzec PKS i BUS.

Nieruchomość ma założoną księgę wieczystą i jest wolne od wszelkich obciążeń.

Niepowtarzalna okazja ze względu na doskonałą lokalizację oraz niskie opłaty!

Jeżeli zainteresowała Państwa ta oferta serdecznie zapraszam do kontaktu i na bezpłatną prezentację.
Oferta dostępna tylko w biurze.

Agnieszka Siedlecka

tel. 691-948-900
e-mail: asiedlecka@polnoc.pl

PÓŁNOC Nieruchomości
www.polnoc.pl
www.polnoc.pl/zamosc

Zapraszam do naszego oddziału, który mieści się w Zamościu przy ulicy Piłsudskiego 4c (wjazd na parking od strony ulicy Kilińskiego). 

Jeśli rozważasz kredytowanie nieruchomości nasz ekspert porówna i dobierze finansowanie najlepiej dopasowane do Twoich potrzeb.

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Zapytaj o tę ofertę

Lub zadzwoń