Kontakt

Przestronne 3 pokoje z ogródkiem, parter, CO gaz

Żarów

170 000 PLN

Cena:
170 000,00 zł
Powierzchnia:
59,00 m2
Cena za m2:
2 881,36 zł
Rynek:
Wtórny
Rodzaj budynku:
Niski blok
Liczba pokoi:
3
Typ kuchni:
Oddzielna
Id oferty:
99748/3877/OMS
Opis
Opis:
Do sprzedania 3 pokojowe mieszkanie z niedużym ogródkiem, znajdujące się na parterze jednego z budynków w pobliżu strefy Żarowskiej.Na nieruchomość składają się:
kuchnia oddzielna
przedpokój
łazienka z wc
pokój
pokój
pokój

Wyposażenie:
W cenie pozostaje wszystko co widoczne na zdjęciach.

Opłaty:
Mieszkanie jest bezczynszowe, ogrzewanie przy użyciu kominka z nawiewami na pokoje lub ogrzewanie gazowe. Średnie rachunki to prąd- ok. 100 zł, woda ok.-120 zł, gaz- w zależności od pory roku ( w lecie- ok. 40 zł).

Przy budynku miejsca parkingowe.

Zapraszam na prezentację.

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Zapytaj o tę ofertę

Lub zadzwoń