Kontakt

Przestronne mieszkanie na parterze, CO gaz

Żarów zobacz na mapie

155 000 PLN

Cena:
155 000,00 zł
Powierzchnia:
43,33 m2
Cena za m2:
3 577,20 zł
Rynek:
Wtórny
Rodzaj budynku:
Kamienica
Liczba pokoi:
1
Piwnica:
tak
Id oferty:
101345/3877/OMS
Opis
Opis:
Do sprzedania mieszkanie o powierzchni 43,33 m2, znajdujące się na parterze jednego z budynków w pobliżu strefy Żarowskiej. Na nieruchomość składają się:
przedpokój
łazienka z wc
przestronna kuchnia z oknem
duży pokój z możliwością podziału na dwa pokoje
Do mieszkania przynależy piwnica oraz miejsce na strychu. Około 4 lata temu remontowana była klatka schodowa.

Wyposażenie:
Wszystko co jest widoczne na zdjęciach pozostaje w cenie. Instalacje zostały wymienione w kuchni i łazience, w pokoju do wymiany.

Opłaty:
Ogrzewanie przy użyciu pieca gazowego dwufunkcyjnego. Czynsz administracyjny to około 300 zł ( w tym opłaty za nieczystości, fundusz remontowy, śmieci, utrzymanie części wspólnych) , dodatkowo płatny gaz, prąd, woda.

Lokalizacja:
W pobliżu szkoła, przedszkole, strefa ekonomiczna.

Cena do negocjacji. Klucze w biurze.
Zapraszam na prezentację.

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Mapa

Zapytaj o tę ofertę

Lub zadzwoń