Kontakt

Apartament w Hiszpanii Costa Blanca - Promocja

zobacz na mapie

79 900 PLN

Cena:
79 900,00 zł
Powierzchnia:
40,00 m2
Cena za m2:
1 997,50 zł
Rok budowy:
2008
Liczba pięter:
12
Piętro:
12
Rynek:
Wtórny
Rodzaj budynku:
Budynek apartamentowy
Liczba pokoi:
5
Typ kuchni:
Z wyposażeniem
Liczba tarasów:
1
Ogród:
tak
Winda:
tak
Id oferty:
84831/3877/OMS
Opis
Wspaniały apartament w Costa Blanca Płd. z widokiem na morze , oddalony od plaży tylko 300 metrów.

Apartament znajduje się na 12 piętrze, z pięknym oszklonym tarasem, idealnym na relaks w słońcu, z widokiem na cudowne plaże Torrevieja i La Mata.
Mieszkanie jest w pełni umeblowane, posiada 2 sypialnie, 1 łazienkę, salon oraz kuchnię w stylu francuskim.

Bardzo dobra lokalizacja, blisko udogodnień, sklepów, szpitala i szkoły.

Wszelkie formalności związane z zakupem nieruchomości , w tym opieka prawna, załatwiane są dla klienta w Hiszpanii - bez bariery językowej ( kontakt z osobami polskojęzycznymi) . Możliwość uzyskania kredytu w EUR na zakup nieruchomości w banku hiszpańskim.
Osoby zainteresowane proszę o kontakt telefoniczny: 501 728 867

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Mapa

Zapytaj o tę ofertę

Lub zadzwoń